• Головна
  • Скільки треба потужності генератора для бізнесу: розраховуємо за 5 хвилин
Новини компаній
11:43, 10 серпня 2022 р.

Скільки треба потужності генератора для бізнесу: розраховуємо за 5 хвилин

Новини компаній
Скільки треба потужності генератора для бізнесу: розраховуємо за 5 хвилин, фото-1

Вимкнена електромережа — це майже кінець життя. Не працює комп’ютер, обладнання, а робота зупинилась повністю. Щоб не залежати від стабільної роботи енергетиків, можна встановити власний генератор електричної енергії для бізнесу. Такий дизель генератор 30 кВт можна купити, переглянувши пропозиції від компанії PowerSol на спеціальній сторінці сайту https://www.powersol.com.ua. Але перед тим як замовляти генератор, треба розрахувати необхідну потужність. І це не така проста задача, навіть для фахівця.

Скільки треба потужності генератора для малого бізнесу

Тут все просто: рахуєте споживання всіх електроприладів і трохи додаєте зверху. Хоча б 3-5% для надійності. Для маленького кіоску вистачить і 5-кіловатного дизеля: холодильник і касовий апарат із терміналом працюватимуть. Трохи потужніший генератор потрібно для магазину де є холодильники, кондиціонер і інші електроприлади із великим споживанням.

А от для бізнесу з власним виробництвом — піцерії, станцій технічного обслуговування або готелю, такої потужності не вистачить. Навіть, щоб ввімкнути найнеобхідніші електроприлади потрібно більше, ніж 5-7 кВт. Тому треба шукати більш потужні генератори середньої потужності. Про роботу генераторів різної потужності для комерційних об’єктів можна подивитись на відео https://www.youtube.com/watch?v=Kws7CEN_p5k.

Шукаємо документацію, рахунки енергетиків і дізнаємось результат

Перший крок, щоб визначити необхідну потужність — знайти документацію на облаштування бізнесу. Якщо все зроблено проєктувальником як треба, то там точно буде розрахунок приєднаної потужності енергії. Його треба скоригувати на реальне використання енергії на підприємстві. Ці показники не так складно дізнатись.

Кожен рахунок за електроенергію — це і є базові показники. Кількість використаних кіловатів треба розділити на кількість робочого часу компанії за місяць. Його вам точно підкаже бухгалтер, який веде облік часу. Можна для приблизних підрахунків просто порахувати робочі години за змінами.

Звісно треба врахувати пікові навантаження, тобто не брати у розрахунок час, коли компанія найменше працює. Краще прорахувати за декілька місяців у різні пори року: літо, зима, осінь.

Включіть у розрахунок модернізацію і відсоток невизначеності

Як тільки ви отримаєте підсумковий показник, порівняйте його із проєктною потужністю. І додайте до реального споживання мінімум 5-10%. Це для того, щоб пікове навантаження не стало неприємним сюрпризом.

Якщо плануєте модернізацію, одразу закладайте і потужність нового обладнання.

Отже, ви порахували вашу реальну та проєктну потужність обладнання. Тепер час визначатись і щодо придбання. Але перед придбанням все ж проконсультуйтесь із фахівцем і прорахуйте все ще раз.

Якщо вірно все порахували, станція середньої потужності дозволить стати практично повністю автономним від зовнішнього енергоживлення. А за потреби, її можна перебазувати на інше місце, де працює бізнес-об’єкт. Адже більшість таких станцій є мобільними і можуть без проблем транспортуватись автотранспортом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...