![](https://s.06153.com.ua/section/logo/upload/pers/6/logo.png?20240727)
10:02, 9 лютого 2022 р.
Надійне джерело
Для молоді Бердняська пройде еко-квест Not Wasted
Еко-квест проводять «Агенція креативних ініціатив «Більше» та Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради. Учасники отримають сувеніри, а переможці призи.
![Для молоді Бердняська пройде еко-квест Not Wasted, фото-1 Для молоді Бердняська пройде еко-квест Not Wasted, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
- Ми проводимо еко-квест вже не перший рік, разом з Першим антикафе Бердянська «Час Є!», і в ньому встигли взяти участь майже всі навчальні заклади міста. Щоразу це кілька десятків, а потім і сотень хлопців та дівчат, які наввипередки виконували завдання про навколишнє середовище, енергоефективність, чистоту тощо. І щоразу ми бачили ціле море емоцій, яке проживали разом з учасниками. Пандемія COVID-19 внесла свої зміни до наших планів та методів, ми перейшли до онлайн-формату, але це пішло тільки на користь. Люди змогли проходити його безпечно, а ми змогли залучити навіть більше людей через месенджери. Цього року темою квесту є сортування відходів та чистота Бердянська загалом. Ми провели велике опитування, й воно показало, що чистота та безпека в місті - дуже важливі фактори для молоді, щоб залишатись у місті жити. Тож ми точно не розчаровані обраною темою й сподіваємось на активну участь, - розповіла керівниця проекту, Алла Мельничук.
Квест почнеться 21 лютого, а взяти участь можна буде впродовж тижня. Зареєструватись на квест можна за посиланням.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...