• Головна
  • Ірина Волошина з Бердянська увійшла в 30-тку найкращих лікарів Незалежної України
Лікарі Незалежної України
09:19, 24 серпня 2021 р.
Надійне джерело

Ірина Волошина з Бердянська увійшла в 30-тку найкращих лікарів Незалежної України

Лікарі Незалежної України
Фото з інтернету

Фото з інтернету

Новости города на вашем смартфоне: Facebook и Instagram

Следите за новостями в Telegram

У кожного лікарі – своя історія. У спецпроекті «30 лікарів Незалежної України» зібрані історії тих, хто виріс, вивчився, почав працювати і досягнув висот у країні за роки її незалежності. Це молоді люди, які всього за 30 років усвідомили своє бажання допомагати іншим.

До 30-тки найкращих увійшла і бердянська лікарка – Ірина Волошина - докторка медичних наук, професорка кафедри сімейної медицини ЗДМУ, сімейна лікарка, представниця правління ГО «Академія сімейної медицини України».

І ось її історія.

«Допомагай іншим так, як би ти хотіла, щоб допомагали тобі»

У повсякденній роботі Ірина керується принципом: «Допомагай іншим так, як би ти хотіла, щоб допомагали тобі». Тому й час у неї не ділиться на вільний та робочий: коли потрібна допомога, тоді й працює. Чи то в транспорті або на вулиці, коли комусь стає погано – чи в новому місці, де виявилась гостра потреба у покращенні медичних послуг.

10 років тому за станом здоров'я дитини Ірина вимушена була переїхати в більш екологічно сприятливий регіон, у Бердянськ. Згодом з’ясувалось, що в місті є нагальна потреба у лікарях-професіоналах, в першу чергу, на рівні амбулаторій. «Я вирішила відкрити власну практику і організувати процес на якісно новому для міста і громадян рівні, – каже лікарка. – Медицина не стоїть на місці, постійно робляться відкриття, з'являються нові дані – і якщо ти дійсно хочеш бути корисним своїм пацієнтам, то повинен стежити за новинами у медичному світі, аналізувати їх та постійно здобувати нові знання. Сьогодні я очолюю колектив чудових лікарів і медсестер, які обожнюють навчатись і якісно лікують людей!» Також Ірина з колегами ініціювали низку соціально значущих освітніх проєктів: «Азовська школа сімейного лікаря», «Холодовий ланцюг» тощо.

Медик у третьому поколінні, Ірина й сама – приклад невпинного навчання. Маючи декілька спеціалізацій (кардіологія, терапія, гастроентерологія), лікарка опанувала й сімейну медицину: «Це було продиктовано вимогами сьогодення і моєю прихильністю до медреформи. За моїми спостереженнями, реформа первинної ланки сприяла зменшенню кількості скарг від пацієнтів на 80% – це беззаперечне свідчення поліпшення сервісу! Можливість обирати лікаря, обслуговуватись безкоштовно в приватних клініках, ремонти амбулаторій – все це позитивні результати реформи. Я дуже рада, що зараз консультування стає все більш людиноцентрованим: медик надає інформацію, а рішення приймаються разом із пацієнтом. Для того, щоб ці рішення були вірними, важливо популяризувати принципи доказової медицини. І я щаслива, що мені вдалося стати одним із лідерів думок у цьому питанні».

Редакція 06153 вітає Ірину Волошину з визнанням на державному рівні та бажає міцного здоров’я їй та її пацієнтам!

Раніше 06153 публікував поради Ірини Волошиної щодо вакцінаціїї від COVID-19.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бердянстк #брд #новини #Незалежна Україна #медицина #лікарі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...