• Главная
  • Активісти збирають підписи за встановлення в Бердянську пам'ятника Тарасу Шевченку
Пам'ятник Кобзарю
14:54, 3 апреля
Надежный источник

Активісти збирають підписи за встановлення в Бердянську пам'ятника Тарасу Шевченку

Пам'ятник Кобзарю
Активісти збирають підписи за встановлення в Бердянську пам'ятника Тарасу Шевченку

Новости города на вашем смартфоне: Facebook и Instagram

Следите за новостями в Telegram

Керівник громадської організації «Вільна громада» Ігор Касьянов у мережі Фейсбук повідомив про збір підписів за встановлення в Бердянську пам'ятника українському письменнику, поету, художнику і філософу Тарасу Григоровичу Шевченку.

Як написав Ігор Касьянов, пам'ятник хочуть встановити біля Міського Палацу культури, а ініціатором заходу виступило бердянське товариство «Просвіта».Уже зібрано понад 20 підписів некомерційних організацій. У коментарях люди активно підтримують ініціативу активістів.

Ініціативу підтримало і міське керівництво Бердянська. Про це сайту 06153 розповіла лідерка бердянської «Просвіти» Ольга Войникова.

-Цій ідеї вже 30 років, - розповіла вона. - Коли я вивчала історію питання, то виявилося, що ще 30 років тому не вдалося реалізувати задум через інфляцію, десь у 2015 році активісти змогли назбирати кошти на встановлення погруддя Шевченку в 11-й школі. Знову тему підняли у минулому році, коли підписали меморандум про співпрацю з міською владою.

Нещодавно ідею встановлення пам’ятника підтримала заступниця мера Вікторія Васильчишина, а також бердянські архітектори – Костянтин Дишкант та Микола Мироненко.

-Ми також запропонували продати чи переплавити пам’ятник Леніну, який стояв на Приморській площі, щоб зробити пам’ятник Шевченку. Над цим пообіцяли подумати, - додала Ольга Войникова.

Щоб питання вирішувалося швидше, активісти домовилися зібрати підписи від громадськості й офіційно подати колективну заяву у відділ звернень виконкому. На їх думку, пам’ятник Шевченку був би прекрасним подарунком місту до Дня Незалежності України, 24 серпня.

#Бердянськ #Шевченко #Кобзар #пам'ятник. культура #Просвіта
12,0
Высокие оценки пользователей за Достоверность
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...