• Головна
  • Де придбати автоцивілку онлайн в Україні
Партнерский материал
11:45, 12 березня 2021 р.

Де придбати автоцивілку онлайн в Україні

Партнерский материал
Придбати автоцивілку на rinokstrahovka.ua

Придбати автоцивілку на rinokstrahovka.ua

З березня 2019 року автоцивілку офіційно можна придбати онлайн. Саме тоді було внесено зміни до правил дорожнього руху, згідно з якими автоцивілку можна показувати або в паперовому вигляді або в візуальному вигляді на екрані смартфону або планшету. Це дало поштовх замовляти автоцивілку за лічені хвилини, не виходячи з дому чи офісу.

Якщо в 2019 році більше 15% полісів було оформлено в режимі онлайн то вже в 2020 - понад 35% полісів були електронними! За прогнозами експертів частка електронних полісів автоцивілки в 2021 році буде сягати більше 70%! Страхові компанії поступово переходять в онлайн.

Переваги автоцивілки онлайн

Зручно. Не треба їхати в офіс страхової компанії за полісом. Все що потрібно це доступ до мережі інтернет та бажання придбати автоцивілку онлайн.

Економно. Автоцивілка онлайн - дешевша паперового аналогу, адже не потрібно друкувати бланки, використовувати офіс чи додаткову консультацію.

Надійно. Дані електронного полісу моментально потрапляють до централізованої бази МТСБУ, його просто неможливо підробити, оскільки на кожному полісі є QR-код, за яким можна його перевірити на сайті регулятора МТСБУ.

Універсально. Електронне ОСАГО можна показувати або з екрану телефону або в роздрукованому вигляді на папері.

Де придбати автоцивілку онлайн

  1. В офісі страхової компанії. Насправді, страхові компанії практично повністю перейшли на реалізації електронних полісів. Тому навіть якщо ви прийшли до офісу - вам роздрукують паперову версію електронного полісу. Але в такому разі не було сенсу їхати до офісу.

  2. На сайті страхової компанії. Але в такому разі вам ні з чим порівняти цю пропозицію та ви не отримаєте додаткову знижку.

  3. По вайберу (телеграму, e-mail) від страхового агента. Але в такий спосіб немає гарантії, що агент “дійсний”, та пропозиції агента нема з чим порівняти.

  4. За допомогою онлайн страхового агрегатора Ринокстраховка.

Чому обов'язкове страхування авто краще на страховому агрегаторі?

Чому придбати автоцивілку онлайн вигідніше на сайті страхового агрегатора rinokstrahovka.ua.

  1. Вам доступне порівняння пропозиції провідних страхових компаній за ціною, франшизою та іншими перевагами та недоліками - в одному місці. Порівняння страхових компаній здійснюється в режимі онлайн.

  2. Сервіс об'єктивний, неупереджений та повністю безкоштовний!

  3. Ви гарантовано отримаєте знижку на будь-який поліс обов'язкового страхування відповідальності.

  4. Ви отримаєте не тільки підтримку від страхової компанії, а й додаткову підтримку від онлайн агрегатора.

У вас є можливість придбати не лише страхування відповідальності, а й повне страхування авто КАСКО за найнижчими цінами в Україні.

Зручне, вигідне й надійне страхування авто за програмами ОСАГО й КАСКО доступне на онлайн сервісі https://rinokstrahovka.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#порівняння страхових компаній #осаго #страхування #страхові компанії #страхування авто #каско #страхування відповідальності #мтсбу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...