• Главная
  • Валерій Баранов: “Виконком не міняв свою позицію щодо передачі гуртожитків до комунальної власності”
Бердянск
16:30, 2 марта

Валерій Баранов: “Виконком не міняв свою позицію щодо передачі гуртожитків до комунальної власності”

Бердянск
Валерій Баранов: “Виконком не міняв свою позицію щодо передачі гуртожитків до комунальної власності”

На прес-конференції міський голова Валерій Баранов для представників ЗМІ прокоментував ситуацію щодо занепокоєння мешканців гуртожитку по вул. Горького, 7 та їх візит напередодні до виконкому у зв’язку з листом про відкликання адвоката по справі цього гуртожитку.

“Виникла робоча ситуація. На сьогодні у виконкомі є два юридичні підрозділи, кожен з яких має свою точку зору з цього питання і ми зайшли в глухий кут. А мешканці, і я їх розумію, побачили ризик, і я би так реагував. Але стаття 165 Господарського кодексу каже, що відкликання адвоката, з яким у нас не було договірних відносин, ніяк не впливає на судовий процес. Проте, щоб навіть теоретично не виникли проблеми, було прийнято рішення нашу позицію про прийняття до комунальної власності гуртожитку та підтвердження повноважень адвоката підтвердити на позачерговій сесії, яка відбудеться сьогодні. Наші підготовлені листи та рішення сесії будуть відправлені до суду”.

Міський голова також додав, що позиція влади щодо передачі гуртожитків до комунальної власності також стосується і всіх інших, зокрема гуртожитків “Бердянськбуду”.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Бердянск #Новости Бердянска #Бердянськ #Berdyansk #brd
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...