• Головна
  • У Бердянську рятувальники провели Урок безпеки для учнів шостої школи
Бердянск
15:52, 26 лютого 2021 р.

У Бердянську рятувальники провели Урок безпеки для учнів шостої школи

Бердянск
У Бердянську рятувальники провели Урок безпеки для учнів шостої школи

Безпека дітей є одним з найважливіших напрямків у профілактичній роботі ДСНС. З огляду на епідеміологічну ситуацію, яка склалася в країні, з метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції, рятувальники проводять дитячі заходи із дотриманням карантинних вимог, а також, дистанційно в онлайн-режимі.

Так, 26 лютого для учнів Бердянської загальноосвітньої школи №6 пройшов Урок безпеки, який розділили на два етапи. Перша частина відбулась на набережній Азовського моря. Співробітники ДСНС розповіли учням про небезпеку, яку несуть в собі зимові водойми. Після чого, дітям показали наочно, що потрібно робити, коли тоне людина та як її врятувати. Як завжди, фахівці дали кваліфіковані відповіді на всі запитання школярів. Адже, обізнані діти – це запорука нашого безпечного майбутнього. Навчаючи їх сьогодні основним правилам безпеки життєдіяльності, рятувальники запобігають трагедіям в їх подальшому житті. Крім того, після таких занять діти та підлітки у разі потреби зможуть врятуватися та надати допомогу іншим в тій чи іншій надзвичайній ситуації.

У другій частині співробітники ДСНС у режимі відеоконференції на платформі ZOOM провели інтерактивні бесіди про правила безпеки життєдіяльності вдома та під час дозвілля. Для більш ефективного сприйняття рятувальники використали відеоролики наукового характеру.

В умовах карантину в країні рятувальникам спільно з працівниками освіти вдалося трансформувати та налагодити профілактичну роботу з дітьми так, аби молоде покоління пам’ятало про дотримання правил безпеки життєдіяльності, перебуваючи як у школі, так і вдома чи на вулиці. Протягом навчального року фахівці охоплюють всі ризики відповідно до сезону. Проводяться бесіди та уроки з урахуванням особливостей сприйняття різними віковими категоріями. Сподіваємось, що таким чином ми досягнемо спільної мети: дамо необхідні знання та уміння підростаючому поколінню, донесемо важливість дотримання елементарних правил та виховаємо у дітей почуття відповідальності за власну безпеку та безпеку оточуючих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бердянск #Новости Бердянска #Бердянськ #Berdyansk #brd
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...