В бердянській лікарні підключають 12 точок протипожежної безпеки

В бердянській лікарні підключають 12 точок протипожежної безпеки, Юлия Михайличук

Новости города на вашем смартфоне: Facebook и Instagram

Следите за новостями в Telegram

Після смертельної пожежі в інфекційній медустанові Запоріжжя по всій Україні проведуть перевірку лікарень, які мають кисневі магістралі.

Сьогодні, на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ключовими питаннями були - протипожежний стан в медичних та шкільних установах Бердянська.
Як розповів директор БТМО Дмитро Єгоров, лікарня міста працює над посиленням протипожежних заходів.


На даний момент пацієнти БТМО, які потребують кисневої терапії, забезпечені киснем у двох варіантах: 1 - централізований кисень, 2 - за допомогою кисневих концентратів.- Кисневі концентрати безпечні. Якщо говорити про наш централізований кисень, то балонів всередині будівель - немає. Від цього ми давно відмовилися, - розповідає Дмитро Єгоров. - У зв'язку з великими витратами ми перейшли на скраплений кисень. Кожен день нам привозять кисень і ми його заправляємо.

Для того, аби забезпечувати цілісність всіх систем, в лікарні є навчений персонал, який стежить за ситуацією. Щоразу фахівці присутні при заправці і забезпечують безпеку цієї системи, - розповідає директор БТМО Дмитро Єгоров.


На даний момент, в лікарні підключають 12 точок протипожежної сигналізації, стартує робота по підключенню додаткових у терапевтичному корпусі та інфекційному. Йде підготовка до установки додаткового газифікатора.
Як зазначила начальник відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Тетяна Марч, наразі у БТМО планується облаштувати системами оповіщення та пожежної сигналізації сім корпусів. А саме: дитячу поліклініку, дитячий стаціонар, хірургічний та терапевтичний корпуси, пологовий будинок, лабораторний та інфекційний корпуси.
Загальна сума проекту становить понад 10 млн. гривень

Бердянск Новости Бердянска Бердянськ Berdyansk brd
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
57 просмотров в феврале
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии