• Головна
  • В бердянській лікарні підключають 12 точок протипожежної безпеки
Бердянськ
14:35, 8 лютого 2021 р.
Надійне джерело

В бердянській лікарні підключають 12 точок протипожежної безпеки

Бердянськ
В бердянській лікарні підключають 12 точок протипожежної безпеки

Новости города на вашем смартфоне: Facebook и Instagram

Следите за новостями в Telegram

Після смертельної пожежі в інфекційній медустанові Запоріжжя по всій Україні проведуть перевірку лікарень, які мають кисневі магістралі.

Сьогодні, на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ключовими питаннями були - протипожежний стан в медичних та шкільних установах Бердянська.
Як розповів директор БТМО Дмитро Єгоров, лікарня міста працює над посиленням протипожежних заходів.


На даний момент пацієнти БТМО, які потребують кисневої терапії, забезпечені киснем у двох варіантах: 1 - централізований кисень, 2 - за допомогою кисневих концентратів.- Кисневі концентрати безпечні. Якщо говорити про наш централізований кисень, то балонів всередині будівель - немає. Від цього ми давно відмовилися, - розповідає Дмитро Єгоров. - У зв'язку з великими витратами ми перейшли на скраплений кисень. Кожен день нам привозять кисень і ми його заправляємо.

Для того, аби забезпечувати цілісність всіх систем, в лікарні є навчений персонал, який стежить за ситуацією. Щоразу фахівці присутні при заправці і забезпечують безпеку цієї системи, - розповідає директор БТМО Дмитро Єгоров.


На даний момент, в лікарні підключають 12 точок протипожежної сигналізації, стартує робота по підключенню додаткових у терапевтичному корпусі та інфекційному. Йде підготовка до установки додаткового газифікатора.
Як зазначила начальник відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Тетяна Марч, наразі у БТМО планується облаштувати системами оповіщення та пожежної сигналізації сім корпусів. А саме: дитячу поліклініку, дитячий стаціонар, хірургічний та терапевтичний корпуси, пологовий будинок, лабораторний та інфекційний корпуси.
Загальна сума проекту становить понад 10 млн. гривень

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бердянск #Новости Бердянска #Бердянськ #Berdyansk #brd
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...