• Головна
  • У Бердянську створять туристичну організацію: місцеві готельєри можут долучитися
Туризм
13:08, 4 лютого 2021 р.

У Бердянську створять туристичну організацію: місцеві готельєри можут долучитися

Туризм
У Бердянську створять туристичну організацію: місцеві готельєри можут долучитися

У п’ятницю, 5 лютого, о 10:00 розпочнеться Zoom-конференція (https://zoom.us/i/98395093794), на якій організатори - Національна туристична організація України, розкажуть про переваги створення локальної туристичної організації (ЛТО) в Бердянську, як об’єднати інтереси та комунікувати бізнесу, владі та всім зацікавленим сторонам з питань туризму, як розбити спільний план розвитку ЛТО та знайти джерела фінансування тощо. 

Приєднатись до обговорення запрошуються представники туристичного бізнесу (готелів, баз відпочинку, санаторіїв, інш), рестораторів, туристичних агенцій, громадських організацій тощо.

На загальнонаціональному рівні Національна туристична організація України реалізує програму зі створення мережі регіональних і локальних туристичних організацій (ЛТО) в рамках проєкту технічної підтримки GIZ (Німецької корпорації міжнародного співробітництва GmbH). У Запорізькій області планується створити ЛТО у Запоріжжі, Бердянську, Енергодарі та Мелітополь-Кирилівка. Вище зазначені дестинації є складовими великої дестинації — Азовське узбережжя, яка включає також райони і громади з Донецької та Херсонської областей.

Серед функцій ЛТО — маркетинг та брендінг туристичних дестинацій, професійне навчання та розвиток талантів у сфері туризму, статистика та аналітика туристичних потоків, залучення та супровід інвестицій у туристичний сектор, народна дипломатія та залучення місцевого населення до промоції туризму.

Допомога Національної туристичної організації України (організаційна, інформаційна, правова) у реалізації Проєкту не передбачає будь-яких витрат з місцевого бюджету. Планується проведення он-лайн заходів — тренінгів, вебінарів, які нададуть максимально практичні знання і готові інструменти та проєкти документів.

Довідково: Національна туристична організація України системно працює над створенням сприятливих умов для сталого розвитку туристичного потенціалу регіонів України, об’єднує подібні інтереси органів державної влади, суб'єктів туристичної діяльності та дотичних галузей туризму. НТОУ забезпечує виконання положень Стратегії розвитку туризму та курортів до 2026 року, Дорожні карти конкурентноспроможного розвитку сфери туризму від ЄБРР та поширює свою діяльність на усю територію України, поступово створюючи регіональні туристичні організації (РТО) у кожній з областей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бердянск #Новости Бердянска #Туризм #Летов в Бердянске #Бердянск Сердце Азова
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...