• Головна
  • У Бердянську будуть покращувати якість медицини
Медицина
14:20, 2 лютого 2021 р.

У Бердянську будуть покращувати якість медицини

Медицина

В рамках проекту "Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на Сході України", в нашому місті розроблять стратегію розвитку первинної та вторинної рівнів медицини.

Як повідомляє сайт прес-служби, в Бердянськ прибули представники Міжнародного благодійного фонду «АІСМ Україна», за дорученням GIZ працювати з робочою групою.

“Ми тут, щоб представити проект, який спільно робиться з GIZ, представити різноманітні інструменти та пакети, що будемо розробляти разом. Ми тут також для того, щоб роздивитися всі ваші особливості та специфіку і допомогти вам визначити конкретні деталі, щоб їх вдосконалити. Наші експерти допоможуть вам розробити усе необхідне для покращення вашої медичної системи” - відзначив керівник проектів та програм МБФ «АІСМ Україна» Крістіан Каррер.

Серед основних етапів проекту - визначення потреб населення в сфері медичних послуг, проведення анкетування оцінки медичних установ міста первинної та вторинної ланок, опитування щодо задоволеності пацієнтів наданням послуг і медичного персоналу, щодо умов праці, робота над списком пріоритетів, SWOT-аналіз тощо. 

На завершальному етапі будуть готові стратегічні документи .В рамках роботи над проектом заплановані спільні зустрічі, онлайн-консультації і тренінги, візити фахівців в сфері медичного обладнання та будівництва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бердянськ #Бердянск #Новости Бердянска #БТМО #Медицина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...