09:00, 6 січня 2021 р.
Надійне джерело

Пишеш вірші? Час їх друкувати!

Пишеш вірші? Час їх друкувати!

Команда Антикафе запрошує поетів надрукувати вірші в літературній збірці. Оголошено набір авторів до збірки, яка вийде навесні 2021 і буде присвячена містам та взаємодії людини й міста.

- Ідея збірки прийшла під час «Різдвяного літературного вечора» який ми провели в останній тиждень минулого року. В Бердянську стільки прекрасних поетів, які пишуть неймовірні поезії та прозу. Схотілось, щоб про це дізналось якомога більше людей. Тому, окрім онлайн-трансляції вечора, ми вирішили створити друковану збірку віршів.А ще ми хочемо надати авторам можливість показати свої твори. Бо на кожному літературному вечорі для мене з’являютьсянові імена, вірші яких я раніше не чула. І кожного разу це приємне здивування. Думаю люди, яким не вдається долучитись до наших вечорів, будуть раді прочитати вірші бердянців. І відкриють для себе багато нового. Також в нас є цікава ідея щодо ілюстрації збірки, але хай це поки що буде інтригою, - розповіла редакторка збірки, Алла Мельничук.

- Оскільки зараз команда Антикафе приділяє багато часу темі урбаністики, то і тема збірки буде дотичною. Ми пропонуємо авторам пофантазувати на тему «міста» та «взаємодія людини та міста».Думаємо це буде цікавим дослідженням для поетів та читачів. Якщо дозволять карантинні обмеження, то навесні відбудеться презентація збірки, на якій автори прочитають власні вірші, - повідомив координатор проекту «Культурні урбаністи», КирилоПеліванов.

Якщо ви або ваші друзі пишуть вірші і хочуть потрапити до збірки звертайтесь до кураторки проекту Ксенії Клейнос (066)466-25-12, або через соцмережі Антикафе http://fb.com/brd.anticafe.

Авторські права на твори залишаються за автором.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бердянск #новости Бердянска #литературный сборник #поэт #поэзия #Антикафе ЧасЄ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...