Пишеш вірші? Час їх друкувати!

Пишеш вірші? Час їх друкувати!, Виктория Коркишко

Команда Антикафе запрошує поетів надрукувати вірші в літературній збірці. Оголошено набір авторів до збірки, яка вийде навесні 2021 і буде присвячена містам та взаємодії людини й міста.

- Ідея збірки прийшла під час «Різдвяного літературного вечора» який ми провели в останній тиждень минулого року. В Бердянську стільки прекрасних поетів, які пишуть неймовірні поезії та прозу. Схотілось, щоб про це дізналось якомога більше людей. Тому, окрім онлайн-трансляції вечора, ми вирішили створити друковану збірку віршів.А ще ми хочемо надати авторам можливість показати свої твори. Бо на кожному літературному вечорі для мене з’являютьсянові імена, вірші яких я раніше не чула. І кожного разу це приємне здивування. Думаю люди, яким не вдається долучитись до наших вечорів, будуть раді прочитати вірші бердянців. І відкриють для себе багато нового. Також в нас є цікава ідея щодо ілюстрації збірки, але хай це поки що буде інтригою, - розповіла редакторка збірки, Алла Мельничук.

- Оскільки зараз команда Антикафе приділяє багато часу темі урбаністики, то і тема збірки буде дотичною. Ми пропонуємо авторам пофантазувати на тему «міста» та «взаємодія людини та міста».Думаємо це буде цікавим дослідженням для поетів та читачів. Якщо дозволять карантинні обмеження, то навесні відбудеться презентація збірки, на якій автори прочитають власні вірші, - повідомив координатор проекту «Культурні урбаністи», КирилоПеліванов.

Пишеш вірші? Час їх друкувати!, фото-1 Пишеш вірші? Час їх друкувати!, фото-2 Пишеш вірші? Час їх друкувати!, фото-3

Якщо ви або ваші друзі пишуть вірші і хочуть потрапити до збірки звертайтесь до кураторки проекту Ксенії Клейнос (066)466-25-12, або через соцмережі Антикафе http://fb.com/brd.anticafe.

Авторські права на твори залишаються за автором.

Бердянск новости Бердянска литературный сборник поэт поэзия Антикафе ЧасЄ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
93 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии