• Главная
  • Урочисте онлайн-відкриття AccessProgram у БДПУ
Освіта
09:10, 7 декабря 2020 г.
Надежный источник

Урочисте онлайн-відкриття AccessProgram у БДПУ

Освіта
Урочисте онлайн-відкриття AccessProgram у БДПУ, фото-1

2 грудня 2020 року відбулася офіційна церемонія відкриття нової групи програми EnglishAccessMicroscholarshipProgram(AccessProgram), що є дворічною програмою Стипендій Посольства США з вивчення англійської мови за підтримки Державного департаменту США.

У Бердянську AccessProgram впроваджується вже четвертий рік поспіль на базі факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ, координаторами є громадські організації «Українській Центр Громадянських Ініціатив «Світло» та «Інститут громадського розвитку «Ортега-і-Гасет».

Урочисте онлайн-відкриття AccessProgram у БДПУ, фото-2

20 студентів нашого університету спеціальностей 014 Середня освіта та 035 Германські мови та літератури пройшли відкритий конкурс для участі у цій програмі, що передбачає інтенсивне вивчення не тільки англійської мови за комунікативною методикою, культури та суспільства США, але й розвиток лідерських якостей та виховання соціально активних громадян. Варто зазначити, що бердянську групу обрали як експериментальну, що означає введення в навчальний план програми тем з інтерактивних методик викладання англійської мови.

Урочисте онлайн-відкриття AccessProgram у БДПУ, фото-3

Урочисте онлайн відкриття AccessProgram у Бердянську модерували викладачі цієї програми, доценти кафедри іноземних мов і методики викладанняІрина Школа і Богдана Салюк. Почесними гостями стали представники Посольства США в Україні – Директор регіональних програм зпитань викладання англійської мови Тімоті Коллінз, співробітник з питань інформації Томас Вайт, помічник аташе з питань культури Лілія Шило, а також координатори програми – керівники громадських організацій Антон Плаксун і Наталія Лалабекова.

З вітальним словом відкрила церемонію декан факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ, професор Ірина Глазкова, яка привітала усіх учасників з цією почесною подією та побажала студентам успіхів у навчанні.

Урочисте онлайн-відкриття AccessProgram у БДПУ, фото-4

Також у своїх ідеозверненнях студентів привітали Директор Офісу програм англійської мови Державного департаменту США у Вашингтоні Джо Букбіндер, викладач англійської мови Драпер Кіркі волонтер Корпусу Миру Ешлі Емерсон.

Самі ж студенти підготували для гостей оригінальні та, водночас, інформативні презентації своїх команд і квізи, які допомогли розкрити цікаві сторони, інтереси та мотивації у вивченні англійської мови всіх учасників програми. Крім того, молодь змогла поспілкуватися із почесними гостями.

Висловлюємо щиру вдячність представниками RELO і U.S. EmbassyKyiv за надану нашим студентам чудову можливість участі у Access Program!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Бердянск #Бердянский государственный педагогический университет #EnglishAccessMicroscholarshipProgram(AccessProgram) #факультет филологии и социальных коммуникаций
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...