• Главная
  • Чи захистить чохол для телефону ваш смартфон?
Новости компаний
23:42, 5 ноября 2020 г.

Чи захистить чохол для телефону ваш смартфон?

Новости компаний

Поламаний, подряпаний корпус або зламаний екран є стандартними для сучасних телефонів. Чи ефективно захистить чохол смартфон? Ми підкажемо вам, який купити чохол на самсунг, що зможе надійно захистити ваш гаджет від впливу зовнішніх факторів.

Телефони в минулому і сьогодні

Телефони до епохи смартфонів мають репутацію набагато довговічнішиш, і кожен власник знакової Nokia може розповідати історії з рукавів, коли багато днів не заряджав її, загубив у траві, затоптав, а пристрій все ще був як новий. Ну, час змінився, смартфони - це зовсім інша ліга як з точки зору технологій, так і самого дизайну. Замість товстих пластикових рамок – тонкі, а крихітні дисплеї поступилися місцем величезним скляним екранам, які надзвичайно легко розбити. Чи зможе чохол захистити смартфони від таких пригод?

Чохол для телефону та захист

На ринку ви знайдете цілий ряд різноманітних футлярів, які захистять наші пристрої з різною ефективністю. Однак на самому початку слід сказати, що, мабуть, жодна модель корпусу не забезпечить 100% захисту нашого обладнання. Усі товари, які ми звикли називати чохлами, насправді можна розділити на кілька категорій. На ринку є випадки, коли ми «блокуємо» пристрої; так званий спинки,які захищають головним чином спинку і, певною мірою, також кути - так екран може розраховувати на знижений тариф; табампери , тобто люлька, встановлена ​​на краях обладнання.

Тому захист смартфона у футлярі, серед іншого, залежить від типу, який ми вибираємо. До цього, звичайно, додається матеріал та якість виготовлення. У магазинах ви знайдете обидва футляри, виготовлені з тонкого пластику (найчастіше вони виконують декоративну функцію, їм не знадобиться багато, якщо їх пошкодять), силікону (залежно від товщини - вони дійсно можуть ефективно захистити телефон), полікарбонату та вуглецевого волокна (вони, безумовно, найбільш довговічні - але також часто найдорожчі в пропозиції) та шкіра. Останні, як і пластик, краще для декоративних цілей, ніж власне для захисту обладнання.

Чохол для смартфона має сенс

Якщо ваш гаманець завжди разом із телефоном, можливо, варто розглянути один із варіантів, що має додаткові кишені для платіжних карток і документів? Переходіть до нашого інтернет-магазину і ознайомтеся з офіційними пропозиціями, які пропонують щось додаткове - наприклад, всю лінійку футлярів для останніх флагманів Samsung .

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...