• Главная
  • Бердянськ бере участь в освітньо-дослідницькому проєкті “Конструкції взаємодії”
09:37, 29 октября 2020 г.
Надежный источник

Бердянськ бере участь в освітньо-дослідницькому проєкті “Конструкції взаємодії”

Бердянськ бере участь в освітньо-дослідницькому проєкті “Конструкції взаємодії”, фото-1

З 6 по 12 листопада команда архітекторів/-ок разом з антикафе “Час Є” на чолі з експертками urbancurators досліджуватимуть місто з метою виявлення районів та місць для потенційних перетворень.

В результаті аналізу локацій та проведених інтерв’ю, дослідники оберуть місце, для якого протягом наступних двох місяців розроблятимуть архітектурний проєкт публічного простору. Відкрита презентація результатів дослідження та розробленого простору відбудеться у січні 2021 року.

“Конструкції взаємодії”– освітньо-дослідницький проєкт програми “Код міста” з вивчення та розвитку міського простору і створення людино-орієнтованих архітектурних форм. У фокусі–партисипативна робота з локальними спільнотами Бердянська, Херсона та Житомира. В основі методу – просторове дослідження, інтерв’ювання мешканців та аналіз відкритих даних міста.

Бердянськ бере участь в освітньо-дослідницькому проєкті “Конструкції взаємодії”, фото-2, Марія Матяшова

Марія Матяшова

Міське дослідження – це другий етап реалізації проєкту. Запрошуємо жителів Бердянська розповісти нам про своє місто та простори, що потребують перетворення.

Якщо ви бажаєте поспілкуватися з нами в рамках дослідження, сконтактуйте, будь ласка, з представницею дослідницької групи Ксенією Клейнос: [email protected], +38066 466 2512.

Проєкт “Конструкції взаємодії” складається з 4 етапів:

І. Міждисциплінарна школа “Конструкції взаємодії”, що відбулася протягом 28 вересня – 4 жовтня на заводі “Електровимірювач” у м. Житомир. Під час неї учасники/-ці підготувалися до дослідження, окреслили його план та стратегію реалізації;

ІІ. Дослідження, що відбуваються у трьох містах: Бердянську, Херсоні і Житомирі;

ІІІ. Онлайн-інтенсив по роботі з відкритими даними, на який до 6 листопада триває набір для усіх охочих: bit.ly/misto-vidkryti-dani;

IV. Проектування публічних просторів на основі зібраних даних. Презентація опрацьованих результатів.

Проект створено у партнерстві urbancurators, науково-мистецької платформи«Острів», програми «Код Міста», дизайн-студії Formografia, Texty.org.ua. Реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Дослідження та розробка публічного простору в Бердянську відбувається у співпраці з Першим Антикафе “Час Є”.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Бердянськ #антикафе #Час Є #публічний простір
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...