• Главная
  • Стартував перший в Бердянську онлайн-квест для студентів міста
09:44, 20 октября 2020 г.
Надежный источник

Стартував перший в Бердянську онлайн-квест для студентів міста

Стартував перший в Бердянську онлайн-квест для студентів міста

В понеділок, 19 жовтня, у Бердянську стартував онлайн-квест для студентів навчальних закладів міста.

Стартував перший в Бердянську онлайн-квест для студентів міста, фото-1

Ідея квесту виникла завдяки співпраці відділу молоді і спорту виконкому та Першого Антикафе Бердянська «ЧАС Є!». Вже чотири роки у партнерстві проходять квести для студентів міста. Щороку в квесті на тему «Енергозбереження - це просто» беруть участь від 50 студентів з різних навчальних закладів міста.

Стартував перший в Бердянську онлайн-квест для студентів міста, фото-2

Цього року в плани організаторів втрутився карантин і довелось змінювати концепцію проекту. Щоб не наражати учасників на небезпеку, вирішили провести квест онлайн. Зранку в понеділок куратори отримали посилання на квест. А вже за три години квест пройшло більше 100 людей.

Стартував перший в Бердянську онлайн-квест для студентів міста, фото-3

До створення квесту, крім виконкому та Антикафе, також долучилась ініціатива UcanUkraine та проект «Культурні урбаністи». Разом командою було розроблено більше 30 питань про екологію та участь кожного в її збереженні. Окрім питань,у квесті є поради та трошки гумору за темою.

Стартував перший в Бердянську онлайн-квест для студентів міста, фото-4

"Ми намагались створити цікавий квест, завдяки якому молодь дізнається більше про екологію та збереження природних ресурсів. Для цього ми зібрали велику команду. Бо проведення квестів через чат-боти для нас нова технологія, тому все починали наново. Звісно, нам дуже допоміг чотирирічний досвід проведення еко-квестів, та останні пів роки роботи онлайн", - розповіла кураторка квесту Алла Мельничук.

Стартував перший в Бердянську онлайн-квест для студентів міста, фото-5

Наразі квест триває. Студенти зможуть пройти його до вечора 26 жовтня.

"Мене приємно вразила кількість студентів, які вже взяли участь у квесті. Зазвичай ми знаємо, скільки людей та команд прийде брати участь. Але в онлайн-квесті це досить непередбачувано. Ми з командою хвилювались, що щось піде не так або студентам стане нецікаво і вони не пройдуть цей квест. І коли на вечір понеділка квест пройшло більше 150 студентів, це було неймовірно!" - розповіла спеціалістка відділу молоді і спорту, Тетяна Панченко.

Стартував перший в Бердянську онлайн-квест для студентів міста, фото-6

Посилання на квест можна отримати в деканатах навчальних закладів. А результати будуть оголошені впродовж наступного тижня. Кожен учасник/учасниця отримає подарунок від організаторів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Бердянськ #онлайн-квест #студенти
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...