• Главная
  • Майстер-клас з 3D-моделювання для школярів
14:32, 13 октября 2020 г.
Надежный источник

Майстер-клас з 3D-моделювання для школярів

У рамках ініціативи «MeetandCode», що впроваджується в Україні Ресурсним центром «Гурт» у співпраці з організаціями TechSoupEurope та HausdesStiftensgGmbH за фінансування SAP, у Бердянську відбулась серія майстер-класів з 3D-моделювання.

Майстер-клас з 3D-моделювання для школярів, фото-1

Майстер-клас організували й провели викладачі факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету Ганна Чуприна і Павло Буянов.

Майстер-клас з 3D-моделювання для школярів, фото-2

3D-моделювання у сучасному світі відіграє важливу роль під час реалізації різних процесів, дозволяє створити прототип майбутнього об’єкту в об’ємному форматі.

Майстер-клас з 3D-моделювання для школярів, фото-3

Команди активних і талановитих учениць із закладів загальної середньої освіти №6, №7, №11 познайомились зі створенням тривимірних об’єктів і переконались, що 3D-моделювання – це процес доступний кожній людині, яка прагне навчатися і розвиватися.

«Мені дуже сподобалось, що я власноруч змогла розробити 3D-модель брелока. Я навіть не сподівалась, що це можливе у моєму віці. Наразі маю бажання розвиватися у цьому напрямку», – прокоментувала учениця ЗЗСО №11 7-Б класу Карина Суслова.

Майстер-клас з 3D-моделювання для школярів, фото-4
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Бердянск #Бердянский государственный педагогический университет #3-D моделирование #мастер-класс
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...