• Головна
  • Міжнародний кінофестиваль Docudays у стінах БДПУ
16:01, 6 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Міжнародний кінофестиваль Docudays у стінах БДПУ

Стартував 17-ий Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, до якого приєдналися і студенти Бердянського державного педагогічного університету.

Міжнародний кінофестиваль Docudays у стінах БДПУ, фото-1

Так, 5 жовтня, у стінах 4 корпусу БДПУ кафедра соціальних комунікацій факультету філології та соціальних комунікацій у партнерстві з Центром громадянської просвіти «Альменда» організували для студентів-журналістів перегляд кінострічки «Панки» режисерки Масьї Омс. Цьому заходу не завадив навіть COVID-19, хоча привніс свої корективи у процедуру проведення – дистанція, маски та дезінфекція.

Міжнародний кінофестиваль Docudays у стінах БДПУ, фото-2

Фільм, який розповідає про проблемних дітей, отримав спеціальну відзнаку підліткового журі Docudays UA-2020. У своїй стрічці Масьї Омс розказує історії декількох складних підлітків. З ними не можуть впоратися батьки і всю надію покладають на тимчасових опікунів, які погодились взяти дітей на перевиховання. На фермі у Франції вони намагаються переосмислити свої помилки у співпраці з психологом, приборкати внутрішніх демонів, які не дають їм розвиватися, і роблять це за допомогою музики та терапії.

Міжнародний кінофестиваль Docudays у стінах БДПУ, фото-3

Упродовж усієї кінострічки проблемні підлітки намагаються боротися з примарами минулого, показують свої справжні почуття. Спілкуючись із психологом, підлітки мають можливість паралельно спілкуватися з батьками. Це допомагає глибше розібратися у причинах їхньої відверто агресивної поведінки.

Кінострічка є повчальною для студентства, адже проблема, порушена у ній, стосується кожного з нас і розповідає про щось своє.

Міжнародний кінофестиваль Docudays у стінах БДПУ, фото-4

Олег Охредько, як регіональний координатор фестивалю, наголосив, що документальне кіно по силам далеко не кожному, але його перегляд важливий для розуміння проблематики прав людини.

По завершенні студенти мали змогу поставити питання координатору фестивалю, висловитися, поділитися враженнями від кінострічки «Панки».

У Бердянську фестиваль проходитиме до 12 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бердянск #Бердянский государственный педагогический университет #Docudays #международный кинофестиваль
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...