• Головна
  • Медична реформа в Бердянську: організовано опорну лікарню з новітнім медичним обладнанням
Новини компаній
11:00, 29 липня 2020 р.

Медична реформа в Бердянську: організовано опорну лікарню з новітнім медичним обладнанням

Новини компаній

Опорні лікарні — в чому сила ідеї?

Опорні лікарні — це лікарні, які надаватимуть пацієнтам ургентну, тобто інтенсивну, реанімаційну, хірургічну допомогу та інші висококваліфіковані медичні послуги, оплачені Національною службою здоров’я України.

Доступ до кваліфікованої медичної допомоги та сучасної діагностики не повинен залежати від місця проживання людини. Шлях пацієнта до опорної лікарні не може бути довшим за одну годину. Це основна ідея розвитку мережі опорних лікарень в Україні.

Перелік медзакладів, які мають з 1 квітня 2020 року створити спроможну мережу провайдерів медпослуг в Україні, оголосив Кабінет Міністрів України. Серед них 9 — у Запорізькій області, одна у місті Бердянськ — Комунальне некомерційне підприємство Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання» (БТМО).

3 факти, які варто знати про свою опорну лікарню

  1. БТМО в режимі 24/7 надає допомогу в екстрених випадках таких, як інсульт, інфаркт, складні пологи, надання екстреної допомоги новонародженим, допомогу у випадку травм тощо.

  2. БТМО надає вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу та екстрену допомогу в умовах цілодобового стаціонару.

  3. БТМО оснащена новітнім, високотехнологічним медичним обладнанням.

Для кого працює БТМО

Сьогодні медичний заклад працює для жителів м. Бердянськ, сіл Азовське, Нововасилівка і Роза та селища Шовкове, які входять до складу Бердянської міської територіальної громади, а також у встановленому порядку – пацієнтам Бердянського госпітального округу, до якого входять Бердянський, Приморський та Чернігівський райони Запорізької області.

Крім постійних мешканців Бердянська і сусідніх населених пунктів, медична допомога надається також внутрішньо переміщеним особам, які переїхали на тимчасове проживання до Запорізької області, у зв’язку з військовими діями на території Донецької та Луганської областей і, частково, з території Автономної Республіки Крим.

Обладнання та персонал

Медичне обладнання, яке доступне в опорній лікарні Бердянська і рятуватиме життя та здоров'я громадян, зокрема включає: ангіографічну систему Trinias, томограф комп’ютерний NeuVsz64 ln Multi-slice Scanner, установка рентгенівська для мамографії, апарати штучної вентиляції легенів експертного класу BELLAVISTA, аналізатор імунохемілюмінесцентний автоматичний MAGLUMI 1000, комплект для проведення імуноферментного аналізу, комплект обладнання для проведення електрофоретичного аналізу білкових фракцій, монітори пацієнта, лапароскопічна стійка, фіброгастродуоденоскоп, електрокардіографи «БІОМЕД» ВЕ1200В, система ультразвукова діагностична HD11 XE Standart, система ультразвукова діагностична НD 7 Lіte.

Ліжковий фонд БТМО налічує 541 ліжко. За перше півріччя 2020 року через приймальні відділення стаціонарів — приймально-діагностичне відділення, інфекційне відділення, акушерське та гінекологічне приймальні відділення, а також дитячий стаціонар — було зареєстровано 7 998 звернень, з них стаціонарне лікування отримали 8 033 пацієнти.

Колектив БТМО станом на 10 червня 2020 року налічує 237 лікарів, 563 особи середнього та 276 осіб молодшого медперсоналу, іншого персоналу – 199 осіб.

Пацієнт БТМО — завжди клієнт

У БТМО є всі необхідні сили та засоби для роботи у статусі опорної лікарні та надання висококласної медичної допомоги дітям і дорослим у найскладніших станах. Територіальна доступність якісної медичної допомоги для громадян України і конкуренція медзакладів за пацієнта стали відчутними позитивними змінами у системі охорони здоров’я. З 1 квітня 2020 року опорні лікарні вмотивовані і зацікавлені надавати громадянам якісні послуги. Чим більше пацієнтів залучить опорна лікарня, тим більше одержить ресурсів на розвиток і оплату праці медичних працівників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...