Бердянські «Азмол» та «Агрінол» заявили про зупинку виробництва

Бердянські «Азмол» та «Агрінол» заявили про зупинку виробництва, Татьяна Волканова

Слідкуйте за новинами у Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook

Українські виробники мастильних матеріалів підписали відкрите звернення та заявили про зупинку виробництв. Цю заяву підтримали і бердянські «Азмол» та «Агрінол».

С 23 травня набув чинності закон про внесення змін в податковий кодекс. Внесені зміни не відповідають чинній нормативній базі.

Тепер виробники не можуть зберігати, купувати, переробляти чи продавати продукті на основі імпортних базових мастил. Це майже всі мастила та масла в країні.

За прогнозами експертів, введення акцизного податку на базове масло в Україні призведе до скорочення вітчизняного виробництва продукції, тисячі втрачених робочих місць, зростанню безробіття.

Акциз відчують на собі й водії, промислові та аграрні підприємства, а потім і всі українці.

Закон не передбачає жодного перехідного періоду для оформлення необхідних для роботи дозвільних документів. А на їхнє оформлення треба від 6 місяців до року.

У зверненні підприємці попросили виправити технічну помилку в тексті закону,, надати рекомендації Державній митній службі щодо адміністрування розмитнення мастильних матеріалів та Державній податковій службі щодо обліку платників акцизного збору, які працюють з мастильними матеріалами без статусу платників акцизного збору.

Бердянські «Азмол» та «Агрінол» Азмол Агрінол
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1389 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии