У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян

У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, Татьяна Волканова

Слідкуйте за новинами у Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook

Бердянці, не зважаючи на карантин, не відмовилися від свого права на вільне зібрання. Та з дотриманням всіх карантинних обмежень висловили своє незадоволення

Місцеві жителі скаржаться на високі тарифи на воду, її якість. Нагадали і про славнозвісний на всю країну колектор.

У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-1 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-2 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-3 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-4 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-5 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-6 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-7 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-8 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-9 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-10

Директор «Бердянськводоканалу» пояснював, що підвищення цін на воду хотів використати для виплат заробітної плати працівникам, покращення системи водопостачання. Але комунальні працівники продовжують працювати в бруді за 5,5 тис – 6 тис грн. в місяць. А у жителів тече будь-що з кранів та по вулицях міста, крім якісної води.

Одночасно із зібранням проходило онлайн-слухання. На нього було складно зареєструватися, але декільком учасникам зібрання це вдалося зробити. Обговорення на початку затримали через запізнення керівництва «Бердянсьводоканалу». А потім учасників, які були на зібранні біля виконкому, періодично відключали від обговорення.

На вулиці ж зібралися представники 20 місцевих громадських організацій та просто небайдужі бердянці. Порядок підтримували місцева поліція та поліція довіри.

Виступали Карина Максимова, Костянтин Дадаев, Тимофій Дзюба (автор петиції), Євгенія Манько, Андрій Манджаров, Олександр Печніков, Віктор Римар.

У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-11 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-12 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-13 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-14 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-15 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-16 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-17 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-18 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-19 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-20 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-21 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-22 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-23 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-24 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-25 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-26 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-27

Активісти виголошували з імпровізованої сцени думки багатьох. Ми повинні боротися за свої права, не мовчати і не приймати беззаконня влади. Та робити ми повинні це, перш за все, для себе. Нам жити в цьому місті.

Віктор Римар зазначив, що поки на фронті гинуть захисники, ми маємо в тилу підтримувати порядок.

Андрій Манджаров нагадав, що депутати – це менеджери, яких ми наймаємо. Вони повинні працювати на благо своїх виборців.

Бердянці підтримали думку Олександра Печнікова, що депутати вважають Бердянськ «гаманцем», а місцевих жителів – «рабами».

Під час виступів люди підписували резолюцію проти підвищення тарифів на воду.

На зібрання громадян мер Бердянська, Володимир Чепурний, не прийшов. Як виявилося пізніше, він поїхав до Запоріжжя.

Та один депутат все-таки виступив. Олександр Свідло викликав своїми висловленнями і обурливі виклики, і виголоси підтримки. Він сказав, що організатори сьогоднішнього зібрання 5 років тому підтримували сучасну владу. І їм треба визнати свої помилки. А громадським активістам порадив спочатку розібратися в питанні, а потім протестувати.

У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-28 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-29 У Бердянську на площі біля виконкому пройшло зібрання небайдужих громадян, фото-30

Онлайн-обговорення закінчилося. НКРЕКП побачили незадоволення людей. А за їхнім рішенням побачимо, чи почули.

тарифи на воду в бердянську зібрання в бердянську бердянськводоканал
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
331 просмотр в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии