• Головна
  • #MuseumTeaTime разом з Бердянським художнім музеєм ім.І.І.Бродського
18:00, 15 травня 2020 р.

#MuseumTeaTime разом з Бердянським художнім музеєм ім.І.І.Бродського

#MuseumTeaTime разом з Бердянським художнім музеєм ім.І.І.Бродського

Як щодо чашечки чаю? Отримайте свій заряд бадьорості й натхнення разом з Бердянським художнім музеєм ім.І.І.Бродського та #MuseumTeaTime.

Сьогодні нам пропонують випити чаю та розглянути експонат дня - картину відомого художника Бориса Михайловича Кустодієва (1878-1927) під назвою «Візники»(1920).

Дуже часто в своїх яскравих і виразних творах художник відтворював побутові сцени з життя багатих селян, купців, торговок, попів, а також візників. Він з добродушним гумором показував своїх героїв у різних образах.

До теми чаювання художник звертався неодноразово. Чаювання двох візників, зображених на картині, завдяки яскравості та насиченості кольору, здається якимось святковим.

Один з візників, попиваючи з блюдця гарячий чай, тримається за столом спокійно та з гордістю. Постать іншого візника, який явно втомився і схилився над столом в бажанні відпочити - помітно контрастує з яскравістю натюрморту на столі, зимовим, міським пейзажем за великим вікном.

Кустодієв завжди прагнув зображати якомога повніше народне життя, працю, турботи, відпочинок і розваги.

Останні 11 років життя (1916-1927), художник був прикутий до інвалідного візка та не мав можливості безпосередньо користуватися життєвими враженнями, тому їх місце зайняли спогади. Завдяки своїй феноменальній пам'яті він продовжував невпинно віддавати себе творчості і створювати насичені, яскраві за колоритом картини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бердянський художній музей ім.І.І.Бродського ##MuseumTeaTime
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...