Як працює непродовольчий ринок Бердянська?

Як працює непродовольчий ринок Бердянська?, Татьяна Волканова

Слідкуйте за новинами у Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook

На засіданні комісії з питань ТЕБ на НС депутати прийняли рішення відкрити в Бердянську непродовольчі ринки.

Їхнє функціонування можливе лише за умови дотримання ряду правил: на входах/виходах безконтактна перевірка температури, всі продавці, робітники та відвідувачі мають бути в масках або респіраторах, дотримуватися дистанції, а в продавців має бути дезінфектори. Яка ж ситуація насправді?

Зайти можна вільно: ніхто вам не перевірятиме температуру чи наявність маски. Навіть не всі продавці дотримаються масочного режиму. Тільки деякі робочі зони обтягнуті захисним екраном з плівки. Знайти в продавців дезінфектори, то велика рідкість.

Вони розповіли, що власним коштом купували собі маски, рукавички та дезінфекційні засоби. Хтось зробив собі саморобний розчин. Тому що пляшечка дезінфектора з магазину або аптеки коштує 75 грн в середньому.

Як працює непродовольчий ринок Бердянська?, фото-1 Як працює непродовольчий ринок Бердянська?, фото-2 Як працює непродовольчий ринок Бердянська?, фото-3 Як працює непродовольчий ринок Бердянська?, фото-4 Як працює непродовольчий ринок Бердянська?, фото-5 Як працює непродовольчий ринок Бердянська?, фото-6 Як працює непродовольчий ринок Бердянська?, фото-7 Як працює непродовольчий ринок Бердянська?, фото-8 Як працює непродовольчий ринок Бердянська?, фото-9 Як працює непродовольчий ринок Бердянська?, фото-10 Як працює непродовольчий ринок Бердянська?, фото-11 Як працює непродовольчий ринок Бердянська?, фото-12 Як працює непродовольчий ринок Бердянська?, фото-13 Як працює непродовольчий ринок Бердянська?, фото-14 Як працює непродовольчий ринок Бердянська?, фото-15 Як працює непродовольчий ринок Бердянська?, фото-16 Як працює непродовольчий ринок Бердянська?, фото-17 Як працює непродовольчий ринок Бердянська?, фото-18 Як працює непродовольчий ринок Бердянська?, фото-19 Як працює непродовольчий ринок Бердянська?, фото-20 Як працює непродовольчий ринок Бердянська?, фото-21
непродовольчий ринок Бердянська
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
231 просмотр в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии