• Головна
  • У Бердянському медичному об'єднані діє програма з комплексної інформатизації закладу
10:00, 11 травня 2020 р.

У Бердянському медичному об'єднані діє програма з комплексної інформатизації закладу

У Бердянському медичному об'єднані діє програма з комплексної інформатизації закладу

Слідкуйте за новинами у Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook

У Бердянському територіальному медичному об'єднані в рамках реалізації «Стратегії комплексного розвитку Бердянської громади» здійснюється комплексна інформатизація БТМО.

Коштом Бюджету участі-2017 втілено проєкт об'єднання всіх лікарень в єдину комп'ютерну мережу і надання безкоштовного доступу до Інтернету для пацієнтів та лікарів.

З бюджету Бердянська виділили кошти на придбання комп'ютерного обладнання для Медичної інформаційної системи. Зараз продовжують реалізовувати проєкт інформатизації БТМО.

Станом на зараз БТМО вже отримало сервер ЕМСіМЕД, сервер відеоспостереження, кондиціонер для серверної кімнати, 5 моніторів, 82 ПК користувача, 29 багатофункціональних пристроїв та інше обладнання на суму 1,9 млн грн. Придбали ліцензійне програмне забезпечення на понад 3,5 млн.

Директор БТМО Дмитро Єгоров пояснив, що зараз настав час, коли кожен пацієнт, що матиме стосунок до БТМО, буде вестися в електронній формі. Зараз треба докласти зусиль для того, аби навчити персонал до роботи з інформаційними технологіями.

Депутатка Бердянської міської ради, дитяча лікарка-кардіолог Ксенія Буханова розповіла, що нова система дасть можливість бути в спільному інформаційному полі лікарям первинної та вторинної ланок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інформатизація медичного закладу #БТМО #Бердянське територіальне медичне об'єднання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...