• Главная
  • Історія католицької церкви Бердянська
18:00, 4 мая 2020 г.

Історія католицької церкви Бердянська

Історія католицької церкви Бердянська

Слідкуйте за новинами у Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook

Літописець Бердянська Крижановський в щоденниках писав, що на місці, де побудована церква, асфальт просихав від дощу завжди швидше. ніж на інших ділянках.

Про це знав і міський архітектор Банболези, коли визначав місце для будівництва католицького храму.

У 1843 році сицилійський консул Яків Тальяферо звернувся з проханням до Таврійського губернатора дозволити будівництво в Бердянську католицького храму.

Через велику кількість католиків в місті та за фінансової підтримки місцевих вірян, губернатор дозволив будівництво. Уже в 1850 році будівництво храму ля католиків завершилося.

Бердянці, що відвідували цей храм, відзначали простоту внутрішнього оздоблення, гармонію форм та пропорцій. Побудував храм Яків Петрович, син Бертуло. У грудні 1859 році його нагородили срібною медаллю «За старанність». А пізніше він став старостою в цій церкві.

На жаль, зараз ми можемо побачити як виглядав католицький храм тільки з фотографії. Тому що в 1930-х рр минулого століття його зруйнували. Після війни тут був краєзнавчий музей, але і той знесли. Зараз на місці католицького храму знаходиться танцювальний майданчик в парку Шмідта.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#новини бердянська #католицька церква бердянська
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...