• Головна
  • У БДПУ вшанували пам'ять Тараса Шевченко
12:00, 11 березня 2020 р.

У БДПУ вшанували пам'ять Тараса Шевченко

У БДПУ вшанували пам'ять Тараса Шевченко

«Подивіться лишень добре,

Прочитайте знову

Тую славу».

(Тарас Шевченко)

Поетичним марафоном «Живі слова» кафедра української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства БДПУ розпочала 10 березня вшанування постаті Тараса Шевченка. День народження і день смерті цієї визначної людини в Україні дуже шанують та завжди відзначають циклом заходів.

Студенти 1УМЛ та професорка Ольга Новик вирішили провести практичне заняття у нестандартній формі, розказуючи напам'ять вірші Шевченка. Поезію вирішили читати відому – ту, яку вивчають у школі, щоби зараз, будучи студентами-філологами, поглянути на неї зовсім іншими очима та відчути те, що, можливо, не було доступно раніше.

Майбутні вчителі української мови та літератури декламували "Мені тринадцятий минало…", "Сон", "Зацвіла у лузі червона калина", "Заповіт" та багато інших. Студенти з піднесеним хвилюванням донесли поетичні рядки гостям, ще раз нібито переживаючи всі думки та мрії разом з уславленим Кобзарем. Коли студенти закінчили декламувати вірші, Ольга Петрівна побажала всім сприймати поезію серцем та душею, а не тільки очима.

Також у цей день були підведені підсумки літературної вікторини, присвяченої життєвому і творчому шляху митця.

Перше місце посіли Чуприна Єлизавета та Біловол Зоряна, на другому місці – Лісковська Карина та Холецька Олександра, третє місце – у Спасенко Ксенії.

Завершили цей літературний захід переглядом короткого мульт-серіалому "За байраком байрак", виконаним у стилі зомбі-хорору та презентацією медіапроєкту, в якому студенти факультету філології та соціальних комунікацій читали "Заповіт" різними мовами світу, серед яких були німецька, болгарська, польська, французька та українська.

Софія Нікітіна

Фоторепортаж: Микита Амєлічев

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БДПУ #Шевченко #Ольга Новик
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...