• Головна
  • Черговий резонанс у Бердянській виправній колонії №77
12:00, 3 березня 2020 р.

Черговий резонанс у Бердянській виправній колонії №77

Черговий резонанс у Бердянській виправній колонії №77

Про Бердянську виправну колонію (№77) вже знають не тільки у нашому місті, алей в усій Україні, і на жаль не з позитивної сторони. Розмови про жахливі умови та знущання з в’язнів поширюються вже не перший рік.

Нещодавно відбулася чергова перевірка колонії. Провести її вдалося не одразу, бо адміністрація установи всіляко перешкоджала цьому. Пройти до колонії вдалося тільки після залучення місцевого підрозділу Національної поліції України.

Перевіряльники помітили покращення, але зауважили, що перед усім це пов’язано з гласністю проблем.

Працівники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України зробили ряд висновків. Ув'язнені досі бояться розмовляти зі сторонніми. Тепер покараннями в значній частині займаються не працівники колонії, а осуджені, яким це делегували. Через це, все частіше з’являються конфліктні ситуації між засудженими. У багатьох були виявлені захворювання шкіряного покриву, в тому числі у запущених формах. Це пов’язують з недотриманням правил гігієни та тривале перебування на вулиці у холодну пору року, що призводить до переохолодження. Також у колонії не вистачає медичних працівників. І навіть ті хто є, знаходяться під абсолютним контролем адміністрації.

Засуджених карають навіть за найменші порушення встановленого порядку відбування покарання, наприклад, за недотримання форми одягу. За два місяці вже було складено 159 рапортів про вчинення правопорушень в установі, в якій утримується всього близько 360 засуджених. Тим хто відбуває покарання забороняють зберігати при собі предмети, вироби та речі в асортименті та кількості, що визначені Правилами внутрішнього розпорядку установ виконання покарань. Зокрема, у жодного з засуджених у тумбочці не було нічого окрім чотирьох предметів особистої гігієни.

Коли ув’язненим приходять посилки чи передачі, персонал дуже ретельно їх перевіряє, і навіть відкривають консерви, після чого їх неможливо зберігати. Через цей факт, осуджені обурюються.

Ситуація в ДУ «Бердянська виправна колонія (№77)» продовжує залишатись на особистому контролі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бердянська виправна колонія №77 #колонія Бердянськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...