Чи є у воді, що надходить до Бердянська пестициди?

Чи є у воді, що надходить до Бердянська пестициди?

Листом КП «Облводоканал» ЗОР від 24.02.2020 р. №02 / 0396 КП «Бердянськводоканал» БГС отримав підтвердження аналізу води з каналу Р-9, що через Західний груповий водопровід (ЗГВ) потрапляє в місто Бердянськ. Повідомляє новину прес-служба "Бердянськводоканалу".

Адміністрація КП «Бердянськводоканал» БМР направила в КП «Облводоканал» ЗОР лист з проханням провести додаткові аналізи води, що надходить з Каховського водосховища через канал Р-9 в Західний груповий водовід, яким постачається вода до Бердянська.

За результатами випробувань (протокол випробувань № 597 від 14 лютого 2020 ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України») вода відповідає вимогам ДСанПіН 8.8.1.2.3.45-000-2001 «Допустимі дози концентрації, кількості та рівня вмісту пестицидів у ... воді водойм ...»- пестициди не виявлені.

Крім того, як пояснила начальник відділу охорони навколишнього середовища КП «Бердянськводоканал» БГС Ірина Кальмі, виробничо-вимірювальна лабораторія служби водопостачання проводить щоденний хіміко-бактеріалогічній контроль води на відповідність вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людиною" відповідно до галузі атестації.

Чи є у воді, що надходить до Бердянська пестициди?, фото-1
Бердянськводоканал пестициди у воді новини Бердянськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
105 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать