Паркування по-бердянськи — це неповага водіїв один до одного

Паркування по-бердянськи — це неповага водіїв один до одного

Проблема неправильно припаркованих автомобілів і відсутності стоянок існує в будь-якому місті. І само собою ця проблема є і в Бердянську. Водії, звичайно ж, намагаються припаркувати свій автомобіль якомога акуратніше, але це не завжди вдається і в підсумку, маємо те, що маємо. Особливо утруднений проїзд в центрі Бердянська по вулиці Праці (район ринку), вулиці Ля-Сейнської та вулиці Консульської (район Камаевського ринку). 

Саме в цих місцях припарковані автомобілі займають практично половину проїжджої частини, створюючи пробки, а іноді стають і причинами аварій. І найдивніше, що виною пробок часто є саме «хамське» ставлення водіїв, у яких відсутня елементарна водійська етика і ввічливість стосовно інших учасників руху.

Це також помітно на таких вулицях як Центральна (Карла Маркса), де водії ставлять автівки то уздовж дороги, то«ялинкою» там, де це не передбачено. Навіть уявляти не хочеться, як машина швидкої допомоги чи пожежної служби, може не проїхати на виклик. 

Варіанти розв'язання проблеми

Звичайно ж, слід посилити систему штрафів за неправильне паркування, а також паркування в недозволеному місці. Було б непогано розширити дорожнє полотно (де це можливо), а також спроєктувати ряд стоянок, нехай навіть на платній основі. Також можна повернутися до досвіду минулих років і встановити регулювальника з функцією паркувальника, який або не дозволить кинути машину де попало, або допоможе знайти місце для паркування.

А поки цю проблему не вирішать на рівні влади, ми так і будемо заручниками ситуації що склалася. Ну, а в цілому, хотілося б щоб водії не тільки вимагали поліпшення умов, а й дотримувалися ввічливості по відношенню один до одного.

Паркування по-бердянськи — це неповага водіїв один до одного, фото-1 Паркування по-бердянськи — це неповага водіїв один до одного, фото-2 Паркування по-бердянськи — це неповага водіїв один до одного, фото-3 Паркування по-бердянськи — це неповага водіїв один до одного, фото-4 Паркування по-бердянськи — це неповага водіїв один до одного, фото-5 Паркування по-бердянськи — це неповага водіїв один до одного, фото-6 Паркування по-бердянськи — це неповага водіїв один до одного, фото-7 Паркування по-бердянськи — це неповага водіїв один до одного, фото-8 Паркування по-бердянськи — це неповага водіїв один до одного, фото-9 Паркування по-бердянськи — це неповага водіїв один до одного, фото-10 Паркування по-бердянськи — це неповага водіїв один до одного, фото-11 Паркування по-бердянськи — це неповага водіїв один до одного, фото-12 Паркування по-бердянськи — це неповага водіїв один до одного, фото-13 Паркування по-бердянськи — це неповага водіїв один до одного, фото-14
Паркування по-бердянськи — це неповага водіїв один до одного, фото-15
паркування бердянськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(4 оценки)
Высокие оценки пользователей за Полнота информации
261 просмотр в мае
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать