Бердянський клуб «Дзаншін» привіз перемоги з Міжнародного турніру з карате

Бердянський клуб «Дзаншін» привіз перемоги з Міжнародного турніру з карате

З хорошим результатом з Міжнародного турніру з карате повернувся клуб «Дзаншін».

Традиційний турнір "Kharkov Open 2020", пройшов 21-22 лютого, зібравши представників з одинадцяти країн: Білорусі, Грузії, Вірменії, Польщі, Марокко, Палестини, Філіппіни, Іспанії, Туреччини, Азербайджану і 25 регіонів (61 клуб) з України.

Вся команда клубу «Дзаншін» показала злагоджену роботу і спортсменів, і батьків, і тренера. Також дуже приємно відзначити інструктора клубу - Іванову Олену, яка проходила суддівські семінари й на цей турнір отримала запрошення взяти участь в якості судді.

За результатами змагань - 2 золотих медалі в ката у семирічного Казакевича Максима і в куміте у восьмирічного Шурпан Владислава.

Срібло в куміте - 8 років - Дубинец Владислав, 12-13 років - Параконний Єгор і в командному ката - 10-13 років - Толстой Данило, Головатий Ярослав і Параконний Єгор.

Бронзові медалі завоювали: ката 8 років - Шурпан Владислав і 12-13 років - Параконний Єгор, в куміте - 14-15 років - Букіна Анна, також в командному ката - 6-9 років - Шурпан Владислав, Дубинец Владислав, Казакевич Максим.

Всі хлопці дуже старалися, показали хороші результати. Так тримати, молодці!

Бердянський клуб «Дзаншін» привіз перемоги з Міжнародного турніру з карате, фото-1 Бердянський клуб «Дзаншін» привіз перемоги з Міжнародного турніру з карате, фото-2 Бердянський клуб «Дзаншін» привіз перемоги з Міжнародного турніру з карате, фото-3 Бердянський клуб «Дзаншін» привіз перемоги з Міжнародного турніру з карате, фото-4 Бердянський клуб «Дзаншін» привіз перемоги з Міжнародного турніру з карате, фото-5 Бердянський клуб «Дзаншін» привіз перемоги з Міжнародного турніру з карате, фото-6 Бердянський клуб «Дзаншін» привіз перемоги з Міжнародного турніру з карате, фото-7 Бердянський клуб «Дзаншін» привіз перемоги з Міжнародного турніру з карате, фото-8 Бердянський клуб «Дзаншін» привіз перемоги з Міжнародного турніру з карате, фото-9
Дзаншин Kharkov Open 2020 карате Бердянськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
38 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать