Мер Бердянська виступив на Міжнародному форумі з питань захисту прав жінок

Мер Бердянська виступив на Міжнародному форумі з питань захисту прав жінок

Володимир Чепурний представив досвід Бердянська на Міжнародному форумі «Україна на шляху до подолання домашнього та ґендерно зумовленого насильства». Повідомив новину Володимир Павлович на своїй сторінці у фейсбук.

Форум проходить у Києві 20 та 21 лютого. Він присвячений боротьбі України із гендерно зумовленим насильством і домашнім насильством, адже в Україні все ще кожна 5 жінка стикається із фізичним чи сексуальним насильством у своєму житті.

У форумі взяла участь перша леді України пані Олена Зеленська, представники місцевої влади Києва, Харкова, Одеси, Маріуполя та Миколаєва - міст, які вже мають ефективну та злагоджену систему реагування на випадки домашнього насильства.

Презентуючи роботу в Бердянську щодо подолання домашнього та гендерно зумовленого насильства мер нашого міста розповів про притулок для постраждалих, мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги, бригади поліцейського реагування (ПОЛІНА) та інше.

Володимир Чепурний подякував Фонду Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine та Німецькому товариству міжнародного співробітництва GIZ за плідну співпрацю та допомогу у створенні притулку для постраждалих від насильства.

Володимир Чепурний Міжнародний форум з питань захисту прав жінок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(4 оценки)
Высокие оценки пользователей за Полнота информации
40 просмотров в мае
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать