• Головна
  • Комп’ютерна Академія ШАГ запрошує дорослих та дітей проявити свої навички програміста
17:28, 15 лютого 2020 р.

Комп’ютерна Академія ШАГ запрошує дорослих та дітей проявити свої навички програміста

Комп’ютерна Академія ШАГ запрошує дорослих та дітей проявити свої навички програміста

На заняттях студенти виконуватимуть багато практичних завдань, малюнок, історію мистецтва, найважливіші етапи розвитку та сучасні стилі дизайну.

Атмосфера в Комп’ютерній Академії ШАГ сприяє навчанню, тому студенти з задоволенням створюватимуть  власні проекти.

Для вступу не потрібно складати екзамени.Навчатись в Комп’ютерній Академії ШАГ може будь-хто, для цього потрібна тільки старанність, бажання, дисципліна, володіння базовими навичками користування комп’ютером та бажання навчатись, об’єднання спільними інтересами з новими друзями.

Студенти отримуватимуть всі необхідні навчальні матеріали та сучасне технічне обладнання на заняттях. Тому не доведеться з собою постійно носити ноутбук.

Навчальний процес в Комп’ютерній Академії ШАГ базується на практичному виконанні всіх завдань, завдяки чому студенти сформують свої навички й вміння, розробитисвої web-додатки

Головна мета Комп’ютерної Академії ШАГ є працевлаштування кожного випускника, підготовкапрофесійних фахівців Мережевих Технологій та Кібербезпеки, для створення інформаційної безпеки. Кожен випускник по закінченню навчання отриматиме можливістьпрацювати в провідних IT-компаніях по всьому світу.

Всі навчальні програми Комп’ютерної Академії ШАГ відповідають вимогам ринку ІТ, для цього їх переглядають та оновлюють провідні фахівці кожні 6 місяців

Тут створений зручний графік занять, щоб студентам було легко поєднувати навчання з роботою та особистим життям

Викладачі на заняттях детально пояснюють навчальний матеріал, допомагають та підтримують студентів для досягнення успіхів у навчанні та підкоренні IT-вершин навчальний процес у Комп’ютерній Академії ШАГ повністю гейміфікований.

Студенти мають доступ 24/7 до онлайн щоденника Mystat, в якому отримують домашні завданні та всі необхідні навчальні матеріали.

Також студенти можуть самостійно контролювати успішність свого навчання, за успіхи в навчанні отримують віртуальну валюту STEPCoin, яку можуть витрачати в онлайн магазині Mystat.

Всі викладачі Комп’ютерної Академії ШАГ практикуючі спеціалісти, у яких професійний досвід роботи в галузі IT - 5 років, а середній досвід викладання - 2 роки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Комп’ютерна Академія ШАГ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...