![](https://s.06153.com.ua/section/logo/upload/pers/6/logo.png?20240727)
17:00, 14 лютого 2020 р.
Бердянці обережно, шахраї!
![Бердянці обережно, шахраї! Бердянці обережно, шахраї!](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Бердянську почастішали випадки шахрайства, пов’язані зі зломом сторінок у соціальних мережах.
Редакція 06153 зв’язалася з однією з жертв таких махінацій. Дівчина побажала залишитися інкогніто, але хотіла своїм прикладом попередити всіх наших читачів!
У неї зламали сторінку у соціальній мережі та розіслали всім знайомим повідомлення з проханням відправити її матері гроші на телефонний рахунок у сумі 200 гривень, а вона їх поверне протягом 2-3 годин.
Тим, хто погодився допомогти, відправили номер телефону +380990802178, коли зателефонували за ним він був відключений. При перевірці номеру однією з мобільних програм, було виявлено, що ймовірно номер належить людині з ім'ям Максим.
Тож якщо вам пишуть ваші друзі з такими проханнями, спочатку подзвоніть їм та поцікавтеся, чи дійсно це пишуть вони! Будьте обережні!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...