![](https://s.06153.com.ua/section/logo/upload/pers/6/logo.png?20240727)
14:00, 4 лютого 2020 р.
У Бердянську все більше хворих на ГРВІ
![У Бердянську все більше хворих на ГРВІ У Бердянську все більше хворих на ГРВІ](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні на нараді міського голови Володимира Чепурного із керівниками структурних підрозділів обговорили рівень захворюваності на ГРВІ дітей та дорослих. Повідомляє новину прес-служба бердянського міськвиконкому.
З кожним тижнем хворих все більше, та тепер почали хворіти переважно дорослі. На 3 люте, у Бердянську хворіють 97 дітей та 168 дорослих.
Терапевтичне відділення міської лікарні було перепрофільована на пульмонологію. Відділення має 30 ліжок, 22 з них зайняті. 17 осіб хворіють на пневмонію. У педіатричному відділенні лікуються 29 дітей, з яких 4 з пневмонією.
Щосуботи в амбулаторіях чергують три лікарі та лікар невідкладної допомоги, в амбулаторії на бул. Шевченка — 2 чергових лікарі, та в амбулаторії на АКЗ — один черговий лікар. Також введено невідкладну дитячу допомогу — з 8:00 до 20:00 щоденно. Звертатися за телефоном (066) 736 76 31 та 15 63 (для дорослого та дитячого населення).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...