• Главная
  • Автобуси Бердянська почнуть відповідати санітарним нормам
12:01, 28 января 2020 г.

Автобуси Бердянська почнуть відповідати санітарним нормам

Автобуси Бердянська почнуть відповідати санітарним нормам

У понеділок, 27 січня, на засіданні міськвиконкому заступник міського голови Григорій Горячев разом з місцевими перевізниками обговорили ряд важливих питань. Повідомляє новину "ПроБердянськ".

Розмова стосувалася санітарних норм громадського транспорту, введення невідкладних заходів, аби унеможливити поширення вірусних захворювань.

Начальниця відділу транспорту Ірина Удовиченко пояснює введення необхідних мір профілактики у зв’язку з несприятливими епідеміологічними обставинами. Напевно, даний вірус був завезений в Україну туристами з Далекого сходу, де і по сей день бушує не зрозуміло чим спричинений катаклізм.

Підприємці звертализначну увагу на здоров’я водіїв та кондукторів, потребупровітрювати салони автобусів на кінцевих зупинках. Спеціальні засоби для обробки надасть КП «Бердянська профдезінфекція» і Держспоживслужба.

Також Григорій Горячев додав, що транспортний відділ візьме на себе функцію контролю по виконанню запропонованих заходів.

Задля безпеки школярів було прийнято рішення закрити усі школи на карантин до 31 січня. А чи продовжувати дію карантину комісія вирішить до кінця поточного тижня.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#новини Бердянськ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...