• Главная
  • Для багатьох бердянських телеглядачів настав "День нещастя"
11:12, 28 января 2020 г.

Для багатьох бердянських телеглядачів настав "День нещастя"

Для багатьох бердянських телеглядачів настав "День нещастя"

Сьогодні, багато бердянців помітили, що популярні українські телеканали перестали працювати.

Це пов'язано з тим, що 28 січня стартувало кодування супутникового сигналу, через що популярні серед українців телеканали перестали бути у відкритому доступі.

Відключення торкнулося тих, хто не був підключених до двох офіційних провайдерів - Viasat або Xtra TV. А це більшість українців.

Що ж робити тим, хто сьогодні не зміг подивитися свої улюблені телеканали:

Приєднатися до двох офіційних провайдерів послуг супутникового телебачення: Xtra TV або Viasat. Viasat пропонує такий варіант: сама тарілка коштує 1099 грн, 49 грн - щомісячна плата за 83 канали. Xtra TV має більш скромну пропозицію: 39 грн за 29 каналів.

Приєднатися до кабельного оператора, якщо ваше домогосподарство входить в мережу покриття.

Деякі інтернет-провайдери пропонують інтернет-телебачення в форматі IPTV - інтернет + телебачення. Всесвітня мережа містить кілька сервісів з різним контентом. В Україні доступні Megogo, Oll.tv, Divan.tv і інші. Щоб дивитися їх через телевізор, потрібна функція Smart.TV або приставка.

Платити за контент і не користуватися послугами піратів - вже усталена світова практика. Це дозволить поліпшити його якість, різноманітність і впровадити сучасні технології передачі зображення і звуку. Кодування буде використовувати систему Verimatrix, а про можливість її злому поки нічого не відомо. Можливо введення додаткових систем кодування і захисту.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кодування супутникового сигналу
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...