• Главная
  • Бердянських школярів змусять здавати ще один іспит
12:00, 24 января 2020 г.

Бердянських школярів змусять здавати ще один іспит

Бердянських школярів змусять здавати ще один іспит

Правозахисник і експерт з питань законодавчого забезпечення безпеки дорожнього руху Володимир Караваєв висловився на своїй сторінці в Facebook щодо сучасних норм навчання правилам дорожнього руху.

Так, чоловік написав пост у соціальній мережі, де розповів про спілкування з людьми, щодо правил дорожнього руху в Україні. За його словами, вони обговорювали питання культури українських водіїв і пішоходів, однак прийшли до висновку, що вона знаходиться на низькому рівні.

Звідки їй тоді взятися? Караваєв заявив, що в результаті вони прийшли до висновку про те, що в школах України повинні обов'язково ввести предмет, на якому буде вивчатися безпеку дорожнього руху. Однак, цей предмет не повинен бути для "галочки", а ввести по ньому також обов'язковий іспит у старшій школі.

Він пояснив, що лише такі заходи допоможуть пішоходам і водіям України ставитися один до одного з повагою і розумінням. Більш того, подібного роду навчання значно знизить кількість дорожньо-транспортних пригод, а також дозволить велосипедистам стати повноцінними учасниками руху. Володимир Караваєв також послався на 14 статтю закону "Про дорожній рух", в якому акцентується на тому, щоб всі учасники дорожнього руху беззаперечно знали й дотримувалися норм закону.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#іспит з ПДР #ПДР у школах
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...