• Главная
  • Бердянці не виходячи з дому зможуть отримати інформацію від Пенсійного фонду
09:17, 23 января 2020 г.

Бердянці не виходячи з дому зможуть отримати інформацію від Пенсійного фонду

Бердянці не виходячи з дому зможуть отримати інформацію від Пенсійного фонду

Пенсійний фонд України розробив портал електронних послуг, а також впровадив дистанційне обслуговування громадян. Повідомляє новину прес-служба міста Бердянськ.

Тепер бердянцям стане легше отримати потрібні відомості або довідки з Пенсійного фонду України.

Частіше за все, українці шукають на вебпорталі інформацію про отримання довідки про загальний трудовий та страховий стаж, дані про нараховану заробітну плату (дохід або грошове забезпечення), перегляд даних електронної пенсійної справи, направлення звернення з будь-якого питання, що належить до компетенції Пенсійного фонду, та отримання відповіді без відвідування установи Фонду.

Варто зауважити, що з липня 2018 року усі довідки формуються Пенсійним фондом України з використанням перевірочних кодів (цифрового та QR) та не потребують підпису спеціаліста ПФУ.

Бердянці зможуть отримати через вебпотрал ПФУ такі електронні документи:

  • довідку про доходи пенсіонера для призначення субсидій (містить дані про розмір пенсії, без урахування окремих видів виплат);
  • довідку про доходи пенсіонера (загальний розмір призначеної пенсії);
  • індивідуальні відомості про застраховану особу (форма ОК-5) (містять інформацію про страховий стаж, заробітну плату та сплату страхових внесків страхувальниками);
  • витяг з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (містить дані про статус застрахованої особи/отримувача страхової виплати; дані про набутий страховий стаж; відомості про страхувальників, про періоди трудових відносин; відомості щодо нарахованої заробітної плати, що враховується для розрахунку страхових виплат та страхового стажу;

Щоб перевірити правдивість видачі електронних документів з QR-кодом можна через вебпортал електронних послуг ПФУ у розділі “Верифікація виданих документів”.

Електронний документ з QR-кодом, підписаний електронним цифровим підписом ПФУ, згідно з чинним законодавством, є аналогом паперового документа, підписаного відповідальною особою в органі Пенсійного фонду.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#новини Бердянськ
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...