• Главная
  • Замість жахливої зупинки навпроти ринку можливо встановлять новий зупинний комплекс
12:38, 24 января 2020 г.

Замість жахливої зупинки навпроти ринку можливо встановлять новий зупинний комплекс

Замість жахливої зупинки навпроти ринку можливо встановлять новий зупинний комплекс

Стара зруйнована зупинка, розташована навпроти торгового центру «Башні», можливо буде демонтована вже 2020 році. За словами заступника міського голови, про проблемну зупинку місцева влада давно знає і робить все можливе, щоб найскоріше вирішити питання з приводу проблемного об'єкта. Навіть виграні перші судові суперечки. Іншими словами, виконком працює по повній програмі, але власник впирається.

Нагадаємо, що зупинка має непривабливий зовнішній вигляд вже протягом десятиліть. Оскільки об'єкт знаходиться в аварійному стані, та ще й є незаконним, то швидше за все і торгівля ведеться також незаконно. Також зупинка, як і більшість зупинок в Бердянську, не облаштована захисними боллардами, що є порушенням правил безпеки.

Нам вдалося отримати ексклюзивну інформацію, щодо того, що буде встановлено на цьому місці. Як виявилося, незабаром, бердянці зможуть побачити на віщевказаному місці сучасний комплекс, облаштований лавочками, освітленням, новим тротуаром і асфальтовою зоною.

Варто відзначити, що зупинка, яку планують встановити, буде встановлена не за бюджетні гроші, а за гроші нового власника, а це ще один плюс цього проекту, що дозволяє привести це місце в порядок і заощадити гроші міста.

Зупинка, яку планують встановити, буде мати прозорі стіни з ударостійкого полікарбонату, що, окрім безпеки, додасть конструкції оригінальний і стильний зовнішній вигляд.

Редакція 06153 вже не вперше підіймає питання щодо зовнішнього вигляду зупинок в нашому місті, які давно слід було б передати в руки приватних власників. Саме така модель співпраці місцевої влади з підприємцями дозволяє дійсно привести до ладу місця громадського користування.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#встановлення зупинки #бердянськ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...