• Главная
  • Бердянський Agrinol став постачальником мастил для "Укрзалізниці"
09:08, 20 января 2020 г.

Бердянський Agrinol став постачальником мастил для "Укрзалізниці"

Бердянський Agrinol став постачальником мастил для "Укрзалізниці"

Бердянська компанія Agrinol, що  спеціалізується на виробництві високоякісних мастильних матеріалів і металевої тари, буде поставляти мастило для нових тепловозів "Укрзалізниці".

Українське моторне масло для американських локомотивів: Agrinol отримали допуск для використання на нових тепловозах "Укрзалізниці".

У 2019 підприємство Agrinol стало стратегічним партнером "Укрзалізниці". Дизельне масло, яке розробили технологи компанії Агринол, повністю відповідає зазначеним характеристикам від General Electric і є повноцінною заміною імпортного масла. При цьому, завдяки особливостям виробництва і логістики, обходиться набагато дешевше.

General Electric - велика успішна корпорація, яка відома у всьому світі. Це виробник багатьох видів техніки, що поставляються в 130 країн світу. Саме тому, 23 лютого 2018 року ПАТ "Укрзалізниця" і американська компанія GE Transportation домовилися про співпрацю терміном на 15 років. За минулий рік в Україну поставили 30 магістральних вантажних тепловозів серії ТЕЗЗАС, а у цьому році буде поставлено ще 40 локомотивів. Згідно з контрактом, до 2034 року УЗ введе в експлуатацію 225 тепловозів виробництва компанії General Electric.

General Electric – американська корпорація, відома на весь світ. Компанія виробляє велику кількість видів техніки, що поставляються в 130 країн світу.

Нині 30 локомотивів успішно працюють і повністю виправдовують очікування: на них припадає 20% роботи вантажного залізничного транспорту. Оновлення парку тепловозів сприяє і значного зниження витрат. За 2019 рік на паливі було зекономлено близько 100 мільйонів гривень.

Тепер Укразалізниця вийшла на новий рівень. Після придбання нової техніки з'явилася можливість не тільки знизити фінансові витрати, але і тимчасові. У порівнянні зі старими тепловозами, нові потребують технічного обслуговування набагато рідше. Якщо старі потрібно було оглядати кожні дві доби, то нові раз у 92 дні. Але водночас, нова техніка потребує у регулярному спеціальному обслуговуванні.

Раніше на українському ринку не було моторних масел, які б відповідали вимогам виробника. Тому компанія Agrinol зайнялася розробкою дизельного масла для належної експлуатації тепловозів ТЕЗЗАС. У найкоротші терміни продукт був розроблений, і вже через 5 місяців масло SAE40 CF-2 / CF 4LL отримало допуск від General Electric.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Agrinol #Бердянськ Agrinol
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...