Бердянский ОСМД «АЗОВ» "влетел" на кругленькую сумму

Накануне Нового Года прошел Хозяйственный суд Запорожской области, который удовлетворил иск «Запорожоблэнерго» в лице его Производственного структурного подразделения Бердянский горрайонный район электрических сетей к ОСМД «АЗОВ». Сообщает газета "Город".

Теперь ОСМД «АЗОВ» должен выплатить энергетикам немаленькую сумму, а именно 162960 грн., плюс судебные издержки.

В ОСМД «АЗОВ» входят ряд многоквартирных домов микрорайона Колония с юридическим адресом – ул. Баха, 42 и почтовым – ул.Королеко,84.

Причиной иска стало «самовольное подключение электропроводки к электрической сети энергопоставщика при отсутствии договора о поставках электрической энергии. Самовольное подключение напряжения лифтов жилого многоквартирного дома к электрической сети энергопоставщика при отсутствии договора о поставках электрической энергии».

В суд ответчик не явился, причину не сообщил, правом на предоставление письменных объяснений и возражений относительно заявленных исковых требований не воспользовался.

В связи с этим Хозяйственный суд Запорожской области «оценив представленные документальные доказательства в их совокупности, пришел к выводу, что исковые требования обоснованы и подлежат удовлетворению».

Теперь ОСМД «АЗОВ» должен выплатить в пользу публичного акционерного общества «Запорожьеоблэнерго» в лице производственного структурного подразделения Бердянского горрайонного района электрических сетей 165 тыс. грн. вместе с судебными издержками.

Хозяйственный суд Запорожской области ОСМД АЗОВ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Рейтинг
Пока еще никто не оценил
617 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Трохи поваги!
Общество
Україна 29 січня вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами 102 рік тому.  У цей день, бердянські "моржі" зберуться для традиційного запливу у зимовому Азовському морі. Таким чином, учаснику клубу "Екстрим" вшанують юних Героїв. Збори біля пам'ятника рибалкам, старт о 8:00.
Общество
Происшествия
На підйомі в районі спорткомплексу з'явилася нова діра! Можливо, причина провалу все той же злощасний колектор, який тримає в напрузі всіх бердянців вже другий рік. Водії, будьте уважні, цей провал може стати причиною ДТП.
Общество
За інформацією "Бердянськводоканалу", у зв'язку з аварією на напірному колекторі каналізації перекрито водопостачання нижній частині міста від пр. Західного до пр. Азовського, від вул. Консульська до вул. Горького до усунення аварії. Також через в колодязі на підводі, перекрито водопостачання будинків вул. Франко (№№ 16, 18, 20) до усунення аварії. Через аварію, буде відбуватися підвіз технічної води транспортом УЖКГ міськвиконкому за адресами: Азовський 2...
Экология
За інформацією чергового метеослужби сьогодні, 25 січня, в Бердянську очікується західний вітер 15-20 м / с. Без опадів. Температура повітря вночі -1 ... + 1, вдень +3 ... + 5.
Общество
Масова істерія потрохи поглинає світ, через новий коронавірус, що забрав життя 26 осіб. Перші спалахи коронавірусу, що отримав назву 2019-nCoV, були зафіксовані ще у кінці грудня 2019 року. Все розпочалося з провінції Ухань, найбільш густонаселеного міста центрального Китаю. Станом на 24 січня, було зафіксовано 830 підтверджених випадків зараження вірусом і 26 смертельних. Через стрімке поширення вірусу, влада Китаю закрили виїзд з 11-мільйонного міста. Що...
Общество
Сьогодні, 24 січня, відбулося засідання координаційної ради з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території міста Бердянськ, села Азовського Бердянського району, сіл Нововасилівка, Роза та селища Шовкове. Повідомляє новину прес-служба міста. Засідання проходило під керівництвом заступника міського голови Юлії Дойнової. На ньому стала відома інформація щодо бердянського притулку дл...
Общество
На засіданні Координаційної ради у справах неповнолітніх завідувачка сектору опіки та усиновлення служби у справах дітей Бердянської мерії Ірина Шевченко, розповіла про стан з усиновленням у Бердянську. Повідомляє новину газета "Город". За її словам, минулий рік став рекордним у Бердянську з усиновлення дітей. За 2019 рік нові сім’ї знайшли 15 дітей. Також вона зауважила, що серед усиновлених були навіть 16-річні. Майже всі сім’ї були українцями, тільки н...