• Головна
  • У Бердянську вперше пройшов Молитовний сніданок
13:30, 23 листопада 2019 р.

У Бердянську вперше пройшов Молитовний сніданок

У Бердянську вперше пройшов Молитовний сніданок

У Бердянськуналічується 52 релігійні громади від 11-ти конфесій. Для міжконфесійної ситуації у місті характерні толерантність, відсутність соціальної бази для проявів ксенофобії, розпалювання міжетнічних конфліктів та інших порушень законодавства про свободу совісті та віросповідання. Православні, католики, греко-католики, лютерани, євангельські християни-баптисти, адвентисти 7-го Дня, християнські євангелісти, ін. мирно співіснують, повідомила прес-служба міськради.

За ініціативою організаційного комітету священнослужителів бердянських церков 22 листопада вперше було проведено Молитовний сніданок у місті. До спільної молитви долучилися керівники християнських церков і релігійних організацій, громадські активісти, волонтери, працівники освіти і культури, діячі науки і бізнесу, військові капелани. Серед запрошених були керуюча справами виконкому Ольга Кочубей, посадові особи місцевого самоврядування та координатор регіональних молитовних сніданків у Запорізькій області, керівник соціального служіння церков Євангельських Християн Баптистів в Україні Дмитро Матюхін.

За йогословами найкраще, що може робити церква у складні часи - молитися. І практика молитовних сніданків існує в більш ніж ста демократичних країнах світу, у різних областях України. Запорізька обласна державна адміністрація другий рік поспіль щомісяця проводить ранкове читання Молитви.

Під час Молитовного сніданку в Бердянськусаящеенослужителі і гості молились за мир у нашій країні, за вояків, які її боронять, лідерів і владу в Україні, сиріт, сім'ї та благословення для України і Запрізької області..

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бердянськ перший молитовний сніданок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...