• Головна
  • Бердянськ представлений на виставці «Схід-Експо 2019»
10:50, 9 листопада 2019 р.

Бердянськ представлений на виставці «Схід-Експо 2019»

Бердянськ представлений  на виставці «Схід-Експо 2019»

У Києві в «Українському домі» 8-9 листопада відбувається виставка представників малого та середнього бізнесу «Схід-Експо 2019». У ній беруть участь і представники бізнесу від Бердянська., повідомила прес-служба міськради.

Презентує місто та його Економічний, інвестиційний та діловий потенціалміста презентуєни виставці заступник міського голови Юлія Дойнова, спеціалісти відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту.А бізнесмени Бердянська знайомлять відвідувачів зі своєю продукцію. До того ж наше місто презентує на виставці, окрім тематичного стенду, автентичні майстер-класи:

-розпис і перенесення малюнків на мушлі (майстри Ірина Пастух, Олеся Терещина)

- виготовлення повітряних зміїв різних розмірів (майстри Євген Пастух та Михайло Шатов)

- аплікація соломкою та плетіння з соломки (майстри Марина Шерстюк, Анастасія Хиценко).

Мета виставки «Схід-Експо 2019» - зміцнення зв’язків між підприємствами Донецької, Луганської та Запорізької областей з іншими регіонами України, ЄС та зарубіжжя, розвиток і вдосконалення партнерства та співпраці з нми. Крім того, виставка повинна стимулювати розвиток підприємництва серед постраждалого від конфлікту населення на сході України.

Центральною подією «Схід-Експо 2019» стане виставка-презентація підприємств зі сходу України. Близько 200 компаній презентують свою продукцію на виставкових стендах, в тому числі товари харчової промисловості, текстиль, кераміку, а також соляні вироби, IT-технології, 3D-принтери та інші.

В рамках «Схід-Експо 2019» відбудеться ярмарок, на якому учасники виставки продаватимуть свою продукцію відвідувачам. Одночасно майстри та майстрині зі східного регіонупроводитимуть майстеркласи з гончарства, вишивання, хенд-мейду та інших ремесел. Окремою подією стане показ мод від регіональних виробників одягу. Інтерес викликає і прем’єр-показ мотивуючих відео історій про підприємців зі сходу в межах кампанії “Великі історії малого бізнесу”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#берднськ #участь #виставка "схід-експо 2019"
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...