• Головна
  • Бердянськ буде співпрацювати з Фондом енергоефективності
10:27, 7 листопада 2019 р.

Бердянськ буде співпрацювати з Фондом енергоефективності

Бердянськ буде співпрацювати з Фондом енергоефективності

У Києві проходив круглий стіл - «Енергоефективність, відновлювальна енергетика та адаптація до змін клімату: презентація дорожньої карти щодо покращання залучення інвестицій» в рамках Плану дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР). Бердянськ є учасником Проекту ЄС в Україні «Угода мерів – Схід». У засіданні взяв участь секретар міської ради Олексій Холод, повідомила прес-служба міськради.

Учасники круглого столу обговорювали питання процесів залучення інвестицій в проекти з енергоефективності, ВДЕ та адаптації до змін клімату на локальному рівні. Серед тем була і тема «Енергоефективність у житловому секторі та місцеві програми підтримки енергоефективних заходів для ОСББ, програма «Енергодім». Назавершення круглого столу його учаники підписали Меморандуми про співпрацю між Фондом енергоефективності та представниками органів місцевого самоврядування. Від імені Бердянська його підписав секретар міської ради Олексій Холод.

Пізнавальна інформація.

Фонд енергоефективності - державна установа, яка надає інструменти для термореновації багатоквартирних будинків з ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку).

Ця підтримка проявляється у наданні грантів та запровадженні комплексних технічних рішень з енергоефективності будівель з врахуванням кращих європейських практик. В результаті їх реалізації співвласники таких будівель зможуть не лише та заощаджувати кошти на комунальних послугах, а й підвищити рівень комфорту і якості свого життя. Діяльність Фонду фінансується за рахунок коштів Держбюджету України, фінансової підтримки ЄС та уряду Німеччини.

Программа Фонду енергоефективності реалізовується у співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією – IFC, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програмою розвитку ООН (ПРООН) .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бердянськ #підписаний меморандум з фондом енергоефективності #олексій холод
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...