• Головна
  • Бердянськ приєднується до Програми ООН «Громадьска безпека та соціальна згуртованість»
12:48, 1 листопада 2019 р.

Бердянськ приєднується до Програми ООН «Громадьска безпека та соціальна згуртованість»

Бердянськ приєднується до Програми ООН «Громадьска безпека та соціальна згуртованість»

В реалізації ініціатив, спрямованих на поліпшення умов громадської безпеки, важливе значення надається Програмі ООН з відновлення та розбудови миру на 2019 – 2022 роки – «Громадська безпека та соціальна згуртованість». Вона передбачає створення робочих груп з числа громадськості, представників влади на місцях, спільної розробки ними шляхів усунення проблем і негативних факторів, що впливають на рівень безпеки на територіях громад, повідомила прес-служба міськради.

31 жовтня відбувся «круглий стіл», за яким у виконкомі зібрались представники влади, громадських організацій і формувань на зустріч зі спеціалістом з соціальної мобілізаціїПРООН Михайлом Кареліним. На ній йшлося як раз про створення такої робочої групи у Бердяньку.Гість візначив, що під Програму ООН в Запорізькій області її громадами-партнерами обрали Бердянськ і Мелітополь, а також громади на територіях Бердянського, Мелітопольського, Приморського, Приазовського та Якимівського районів. Саме для них оголошено конкурс грантів за напрямками громадська безпека, соціальна згуртованість та взаємодія громади і поліції. Проведено було тренінги з підготовки проектних заявок. Дедлайн подання проектів відбуватиметься до 10 листопада, про що детальніше можна дізнатися тут.

Під час зустрічі обговорили цілі і задачі, формат роботи робочої групи, її склад та розробили Положення. Запропоновано головою робочої групи обрати секретаря міськради Олексія Холода, а секретарем – керівника ГО «Жінка майбутнього» Наталію Копицю. Прийняті рішення повинен затвердити своїм розпорядженням міський голова. А ще незабором на Фейсбуці буде стоворено офіційну сторінку групи, завдяки якій здійснюватиметься інформування та обмін досвідом, спілкування і обговорення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бердянськ #зустріч #міськрада #круглий стіл проон #михайло карелін
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...