Таксофонів у Бердянську більше не буде!

Таксофонів у Бердянську більше не буде!

З лютого 2020 року Інтертелеком відключає обслуговування таксофонів, так як це давно стало збитково для фірми.

Ця новина України може сколихнути спогади не одного покоління жителів міста Бердянськ.

Один з найбільших українських операторів телекомунікацій "Укртелеком" з 1 лютого 2020 року припинить надання послуг фіксованого телефонного зв'язку, що здійснюється з таксофонів. Про це повідомила прес-служба компанії.

У компанії відзначили, що обладнання, яке використовується на таксофонній мережі, давно вже застаріло, і взагалі не виробляється в Україні, а також це викликає складності з експлуатацією. Також це є дуже збитковим, так як за останні 5 років цією послугою користується дуже мала кількість українців.

"Якщо, наприклад, у 2017 році щомісяця було близько 900 тисяч хвилин розмов за допомогою таксофонів, то вже в 2019 році - менше 380 тисяч хвилин. Це в рази менше, що цілком зрозуміло. Адже, через доступність сучасних послуг (мобільний зв'язок , комунікатори, менеджери і т.д.), послуги таксофонів втратили соціальну значимість ", - додали в компанії.

Повідомляється, що оператор зосередився на модернізації і розвитку телекомунікаційної інфраструктури, щоб надавати клієнтам сучасні послуги, зокрема, оптичного інтернету. «Сподіваємося на розуміння тих небагатьох користувачів послуги і впевнені, що в разі необхідності вони оберуть для себе сучасний і доступний канал комунікації», - відзначили в "Укртелекомі". Повідомляється також, що в даний час "Укртелеком" реалізує проект з розвитку оптики і підключає до неї села, щоб тисячі їх мешканців могли користуватися швидким інтернетом і телебаченням.

новини України бердянськ Укртелеком таксофони прес-служба українські оператори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
46 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать