У Бердянську при підтримці американців створять Єдиний безпечний інформаційний простір в БТМО

У Бердянську при підтримці американців створять Єдиний безпечний інформаційний простір в БТМО

БТМО запускає проект впровадження Єдиного безпечного інформаційного простору як етап реалізації реформи на вторинній ланці медичної допомоги в місті. Це відбувається за фінансової підтримки USAID – Агентства США з міжнародного розвитку.

Під час офіційного візиту до Бердянська делегації США координатор допомоги США для Європи, Євразії та Центральної Азії Джеймс Куліковські, Диретор Агентства США з міжнародного рзвитку Сюзан Фрітц та представники проекту USAID відвідали КУ «Бердянське територіальне медичне обיִєднання». Там вони зустрілися з заступником міського голови Юлією Дойновою та директром медзакладу Дмитром Єгоровим, депутатами міськради. Під час неї гості знайомилися з організаційними заходами, технічними можливостям підготовки до реформування вторинної ланки медичних послуг, як зміцнюється матеріальна база БТМО і як підтримують цей процес місцеві бюджети і особливо на початку реалізації програми, що стартувала в жовтні цього року.

Згідно проектубуде створено Єдиний медичний інформаційний простір (ЄМІП) з наявністю автоматизованих робочих місць. Завдяки цьому створюватимуться багаторівневі, взаємопов’язані бази пацієнтів, з можливістю зберігання персональних медичних даних пацієнта, здійснюватиметься контроль над проведеним лікуванням.ЄМІП сприятиме поглибленню аналізу всіх медичних процесів, бо система надає експерту можливість в мінімальні терміни отримати дані і обробляти запити будь-якої складності.Здійснюватиметься і повний контроль за рухом медикаментів і витратних матеріалів на всіх етапах від надходження на склад, до пацієнта. Все це в комплексіпідвищить ефективність роботи всього медичного персоналу КУ «БТМО» і дозволить збільшить час роботи персоналу безпосередньо з пацієнтом за рахунок скорочення часу, необхідного на заповнення медичної документації, звітів та іншихпаперових дій.На черзі підписання офіційних документів після чого оголосять про фінансову складову проекту та технічні параметри.

бердянськ бтмо єдиний безпечний інформаційний простір
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
32 просмотра в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать