У Бердянську зיִявляться нові меморіальні дошки

У Бердянську зיִявляться нові меморіальні дошки

Поскільки до влади звернулися мешканці Бердянська з проханням встановити меморіальні дошки людям, які, на їх розсуд, заслуговують на це, міський голова видав розпорядження про створення оргкомітету для вирішеня питань з доцільністю їх встановлення. Сьогодні під керівництвом голови оргкомітету, керуючої справами виконкому Ольги Кочубей, відбулось його засідання, повідомила пресс-служба міськради.

Члени оргкомітету обговорили пропозицію колишніх учнів школи №15 встановити на цьому навчальному закладі меморіальну дошку колишньому директору навчального закладу – Йосипу Миколайовичу Юрченку. Це дійсно легендарна людина, фронтовик, морський піхотинець, який здійняв прапор над звільненним Талліном в роки Другої світової війни. Він працював начальником відділу освіти, а потім понад 20 років був директором школи №15. Він – «Відмінник народної освіти». Члени оргкомітету погодились з такою пропозицією, але потрібно узгодити формат та текст меморіальної дошки.

Ветеран АТО Олександр Слошенко виступив з ініціативоювстановлення меморіальної дошки на честь воїнів-бердянців, які загинули в зоні бойових дій на Сході України. Запропонував і місце – будівлю філії бібліотеки №5 на вулиці Нагорній. Пропозицію члени оргкомітету підтримали, хоча підкреслили, що в цьому випадку мова піде скоріше про меморіальний знак на честь загиблих. А місцем встановлення повинні стати або сквер Небесної Сотні, або Меморіальний комплекс «Вічний вогонь». Автор ідеї з цим погодився, а ще запропонував, щоб такий знак виковали бердянські ковалі. Він пізніше конкретизуе цей проект і надасть його відділу культури для дальшої реалізації задуму.

Ще однією пропозицією став задум керівництва станції «Бердянськ» Придніпровської залізниці встановити меморіальну дошку на честь колишнього начальника станції Анатолія Олександровича Клименкова. На чолі колективу він перебував 23 роки. Оргкомітет погодив встановлення, але напис на дошці повинен бути виконаний державною мовою.

бердянськ засідання оргкомітету встановлення меморіальних дошок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
118 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать