Що очікують партнери від ринку землі в Україні? Коментар Міністра економіки

Що очікують партнери від ринку землі в Україні? Коментар Міністра економіки

Від України зарубіжні партнери очікують детінізації ринку землі. Саме так прокоментувавМіністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Мілованов на брифінгу за підсумками візиту до США, повідомив УНН.

З його словами у Вашингтоні він обговорював питання ринку землі.Від них не поступало конкретних вимог чи бажань, крім одного – цей ринок повинен бутидетінізований

Як сказав Міністр, фактичнооббіг землі існує, але він відбувається через оренду, наявні проблеми з геокадастром, тощо. Тому, головне, чим цікавились експерти – яким чином в Україні здійснюватимуть підтримку середньому й малому фермерству, яким чином забезпечуватимуть права власності людей, які сьогодні володіють землею, і яким чином розвиватиметься геокадастр тафінансування процесу. Стосуться це кредитування, повязанного з геокадастром таким чином, щоб «не можна було красти землю, коли вона є в заставі, чи комусь передана, чи продана", - підкреслив міністр.

Цікваво, що Милованов у Вашингтоні заявив, що українці підтримують ініціативу Президента України Володимира Зеленського та уряду про відкриття ринку землі сільськогосподарського призначення, при цьому нехтуючи офіціними результатами опитувань. А згідно результатів опитування соціологічної групи “Рейтинг”, більшість населення (73%) виступає проти цієї ініціативи. А ще74 %  українців  підтримали ідею проведення референдуму з цього питання.

бердянськ міністр економіки коментар продажу землі мілованов
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
44 просмотра в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать