У Бердянску пройде міський «День призовника»

У Бердянску пройде міський «День призовника»

Спортивний зал Бердянського машинобудівного професійного ліцею 24 жовтня о 13:00 стане місцем проведення змагань юнаків за військово-патріотичною програмою «День призовника». Його організаторами виступили відділ молоді та спорту виконкому міськради.

Організатори заходи ставлять за мету сприяння патріотичному вихованню майбутніх воїнів. Вони повинні відчувати себе частиною народу України, ставати більш національно свідомими. Крім того важливий постійний розвиток розумовіх і фізичних здібностей, кмітливості і спритності, почуттів дружби та взамоповаги.

Згідно програми її учасники повинні пройти через ряд випробувань. Тут вони позмагаються в стройовій підготовці, конкурсах на силу, спритність та влучність.

Наскільки це їм вдасться, вирішуватиме суддівська колегія. Вона складається з представників Національної гвардії України, військово-морських сил, протиповітряних військ оборони, Бердянської міської організації товариства сприяння оборони України, бердянського об`єднаного міского віськомату.

У заходах візьмуть участь команди студентів вищих та середньо-спеціальних навчальних закладів. Кожна з них складаєтьсяз 7 учасників: 5 юнаків та 2 дівчат. Переможці та призери, будуть нагороджені грамотами, медалями та призами відділу молоді та спорту виконкому Бердянської міськради.

бердянск проведення день призовника
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
28 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать