У Бердянську тривае Європейський тиждень месцевої демократії

У Бердянську тривае Європейський тиждень месцевої демократії

З 15 по 20 жовтня 2019 року у Бердянську проходитиме Європейський тиждень місцевої демократії. Це щорічний європейській захід, що включає в себе національні та місцеві заходи, які організовують місцевими органами влади всіх держав-членів Ради Європи, повідомила прес-служба міськради.

Головна мета Тижня - розповсюдження інформації про діяльність міської ради і виконкому, ознайомлення громадян з основними принципами їхньої роботи. Жителі міста повинні зрозуміти, що їхня участь у місцевих справах є важливим чинником демократії. Здійснюється це чеез поширення інформації про різні форми та можливості громадян у прийнятті рішень на місцевому рівні, що стосуються розширення участі містян у соціальному, культурному, економічному та політичному житті міста.

В рамка тижня у Бердянську провели Єдиний день інформування населення міста про Європейський тиждень місцевої демократії . Заходи відбувалися у центрах громадських ініціатив, закладах освіти і культури. У навчальних закладах проходять тематичні години, відкриті уроки, зустрічі за круглими столами, конкурси та інш. У бібліотеках оформлені тематичні книжкові виставки та інформаційні стенди, що стосуються питань євроінтеграції України до Європейського Союзу.

У виконкомі міської ради також провели 18 жовтня День відкритих дверей. На захід запросили учнів шкіл міста. На початку зустрічі хлопці і дівчата, біля стенду загиблим в АТО землякам, вшанувалипамять бердянських героїв. Представники структурних підрозділів виконкому ознайомили школярів з діяльністю органів місцевого самоврядування, розповіли,як вирішуються проблеми міста і його мешканців, яким чином вони залучаються до цього процессу.

З молоддю зустрілись, провели ексурсию та розповідали про діяльність ради головний спеціаліст сектору внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, національностями та релігіями відділу організаційної роботи та внутрішньої політики Ігор Зубрицький, начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Інна Комарова, начальник відділу інформаційно-комунікаційних ресурсів Світлана Черкашина, спеціалісти відділу по роботі зі зверненнями громадян Ірина Кириченко та Ольга Балицька.

Педагоги та учні залишилися задоволеними цією зустріччу. Вони підкресили, що до роботи міцевої ради вони тепер будуть ствитися по-іншому і вядчні співробітникам виконкому за надання цікавої і змістовної інформації.

бедянськ європейський тиждень місцевої демократії
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
22 просмотра в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать